امیرمحمد زند مجری مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,امیرمحمد زند
امیرمحمد زند اجرای مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» را به عهده گرفت. 

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، مسابقه زنده «صدای ایرانی» با جوایز نقدی بالا برای شرکت کنندگان تولید و پخش می شود و امیرمحمد زند بازیگر به تازگی اجرای این مسابقه را به عهده گرفته  است.

 

مراحل مقدماتی پخش زنده برنامه از اینترنت در حال انجام است و بزودی با لحاظ شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز می شود. این مسابقه به صورت زنده و با پخش ویدئوهای شرکت کنندگان منتخبی که تصاویر آوازخوانی خود را طی هفته های گذشته ارسال کرده بودند، آغاز می شود. این مسابقه ویژه آقایان و بدون در نظر گرفتن سن خاصی تولید می شود. مسابقه بدون حضور فیزیکی و تنها با پخش ویدئوها و در نهایت رأی دهی بینندگان به صورت زنده پخش می شود.

 

تصمیم گیرندگان و داوران اصلی این مسابقه مخاطبان خواهند بود و در پایان برگزاری فصل نخست و قسمت فینال، جایزه نفر برگزیده اول با آرای مردم سیصد میلیون تومان، نفر دوم دویست میلیون تومان و نفر سوم صد میلیون تومان اهدا خواهد شد. هر شب طی قرعه کشی به بینندگان آنلاین برنامه هم پنج جایزه یک میلیون تومانی اهدا خواهد شد. مدت زمان پخش مسابقه هر شب ساعت ۲۰ در تایم ۹۰ دقیقه ای خواهد بود که اطلاعات آن در سایت شبکه و نشانی آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------