علت فوت آزاده نامداری؛ همچنان نامعلوم ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
تحقیقات درباره علت فوت آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون، در حالی ادامه دارد که پزشکی قانونی هنوز علت دقیق مرگ را مشخص نکرده و نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی هنوز اعلام نشده است.

به گزارش شرق؛ پیکر آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون، هفتم فروردین درحالی‌که روی مبلی در خانه‌اش افتاده بود پیدا شد. پدر و مادر آزاده نامداری بعد از یک روز بی‌خبری از او جسدش را پیدا کردند. براساس تحقیقات انجام‌شده مشخص شد آزاده نامداری یک تا دو روز قبل از زمان پیداشدن جسدش جانش را از دست داده است و از آنجایی که همسرش سجاد به ‌همراه دخترشان و پدرش به مسافرت رفته بود و تصور می‌کرد آزاده در کنار پدر و مادرش است، به خاطر چندین ساعت بی‌خبری از او نگران نشده بود.

 

این در حالی است که والدین آزاده نامداری هم تصور می‌کردند که او همراه شوهرش به سفر رفته، به‌همین‌دلیل آنها هم از این بی‌خبری نگران نشدند تا اینکه سجاد با مادر همسرش تماس گرفت و از او خواست به آزاده سر بزند. به این ترتیب پدر و مادر آزاده وارد خانه شده و با جسد فرزندشان روبه‌رو شدند. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات درباره علت مرگ آزاده آغاز شد. گمانه‌زنی‌هایی در‌این‌باره مطرح شد، از جمله اینکه اخباری مبنی بر خودکشی او منتشر شد که خانواده‌اش این اخبار را تکذیب کردند.

 

سرپرست دادسرای جنایی تهران در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد چند بسته قرص و چیزی شبیه به وصیت‌نامه در خانه آزاده نامداری پیدا شده است که احتمال خودکشی را بالا می‌برد. در بررسی‌های بعدی مشخص شد که آنچه در خانه آزاده نامداری پیدا شده، دل‌نوشته‌ای برای دخترش بوده است و خانواده آزاده از‌جمله شوهر و پدرش خودکشی او را رد کردند. تا اینکه روز گذشته برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر اینکه نتایج بررسی‌های پزشکی قانونی اعلام‌ شده منتشر کردند که در آن خبر آمده بود صد قرصی که آزاده نامداری مصرف کرده علت فوت بوده است، درحالی‌که خبرگزاری قوه قضائیه این خبر را تکذیب کرد.

 

اخبار موجود نشان می‌دهد هنوز نتیجه قطعی آزمایش‌های سم‌شناسی مشخص نشده و دلیل فوت آزاده نامداری همچنان در حال بررسی است. خبرگزاری قوه قضائیه در توضیحی درباره خبرهای منتشرشده درخصوص خودکشی آزاده نامداری نوشت: پیرو اقدامات تخصصی صورت‌گرفته، آزمایش‌های آسیب‌شناسی در حال انجام است، پس هنوز نتایج آن مشخص نشده است. تعیین علت قطعی مرگ پس از روشن‌شدن نتایج تمامی آزمایش‌ها و براساس نتایج آن و همچنین معاینات انجام‌شده و یافته‌های بررسی صحنه جرم انجام و نتیجه به اطلاع مقام قضائی رسانده خواهد شد.

 

ضمن تکذیب برخی اخبار منتشرشده درباره فوت آزاده نامداری، روند تخصصی تعیین علت فوت همچنان در حال انجام است و اعلام هر خبری در این زمینه صرفا از مجاری رسمی و قانونی صورت خواهد گرفت. روز گذشته برخی رسانه‌ها خبری از قول کارشناسان مرکز پزشکی قانونی منتشر کردند که در آن اعلام شده بود علت درگذشت آزاده نامداری مصرف دوز بالای قرص اعصاب بوده است. نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی و کالبدشکافی چندین روز زمان می‌برد و حضور روز یکشنبه همسر آزاده نامداری در دادسرای جنایی نیز برای پیگیری پرونده همسرش بوده است.

 

سجاد عبادی، شوهر آزاده نامداری که همچنان عزادار ازدست‌دادن همسرش است و بسیار مغموم بود، در گفت‌وگو با خبرنگاران از اخباری که رسانه‌ها درباره زندگی خصوصی او، عکس‌های خانه‌اش و خبرهای کذبی که درباره آزاده نامداری منتشر کرده‌اند، بسیار ناراحت و عصبانی بود و از خبرنگاران خواست تا به غم او و خانواده‌اش دامن نزنند. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی