گیشه چین در سلطه «سریع و خشن ۹»سریع و خشن ۹,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
جدیدترین فیلم از مجموعه سینمایی «سریع و خشن» اکران موفقی در دوران کرونا، داشته است. 

به  گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از ورایتی، «F۹» جدیدترین فیلم از مجموعه سینمایی «سریع و خشن» برای تصاحب صدرنشینی در گیشه‌ها تلاش می‌کند. البته در روز‌های اخیر در مقایسه با دیگر فیلم‌های این مجموعه، سری جدید فروش کمتری داشته است.

 

اکران این فیلم با وجود اتفاقی که کمپانی یونیورسال آن را یک تهدید امنیتی عنوان کرده بود و باعث شد یکی از رویداد‌های تبلیغاتی این فیلم در شانگ‌های لغو شود، باعث لغو اکران فیلم نشد.

 

روز جمعه، «سریع و خش ۹» به راحتی به صدر گیشه چین رسیده و ۳۵.۸ میلیون دلار فروخته است. این رقم با توجه به پیش فروش ۳۲.۶ بلیت‌های این فیلم قابل پیش بینی بود تا «F۹» را یکی از مورد انتظار‌ترین فیلم‌های هالیوودی در گیشه چین بدانیم.

 

طبق بررسی تحلیلگران، پیش بینی شده که این فیلم در روز افتتاحیه فروش ۵۲ میلیون دلاری و در اکران سه روزه پایان هفته فروش ۱۶۲ میلیون دلاری داشته باشد. همچنین گفته می‌شود این اثر با ۳۳۷ میلیون دلار به کار خود در گیشه چین پایان می‌دهد. در صورت به وقعیت پیوستن این پیشبینی، «F۹» ناموفقترین فیلم مجموعه سریع و خشن در گیشه چین می‌شود.

 

فیلم «سرنوشت خشمگین» در سال ۲۰۱۷، فروش ۳۹۳ میلیون دلاری و «خشن ۷» در سال ۲۰۱۵ فروش ۳۹۱ میلیون دلاری داشته اند. هر دو فیلم در گیشه چین بیشتر از گیشه آمریکا موفق بودند.

 

فیلم سینمای «سریع و خشن ۹» به کارگردانی جاستین لین و فیلمنامه‌ای به نوشه دنیل کیسی، دنباله‌ فیلم «سرنوشت خشمگین» است و وین دیزل، میشل رودریگز، تایرس گیبسون، جان سینا، ناتالی امانوئل، کرت راسل و شارلیز ترون در آن نقش آفرینی می‌کنند. اکران این فیلم سینمایی چندین بار به دلیل شیوع ویروس کرونا به عقب افتاده بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------