آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی

رئیس سازمان حسابرسی منصوب شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی موسی بزرگ اصل را به عنوان رئیس سازمان حسابرسی منصوب کرد. به گزارش ایلنا، فرهاد دژپسند،…


نماینده مجلس: اعلام ساعات خاموشی جزء حقوق شهروندی استاخبار,اخبار اقتصادی,جلال میرزایی

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: این جزء حقوق شهروندان است که در جریان قطعی برق باشند تا با برنامه‌ریزی با مشکل مواجه نشوند.

جلال میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ضرورت اعلام ساعات و مناطق قطع برق، بیان کرد: از نظر من این جزو حقوق شهروندان است که در جریان قطعی برق باشند تا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند و زندگی خود را بر اساس این وضعیت تنظیم کنند.

 

وی در ادامه بیان کرد: قطعی برق از دو ماه پیش توسط معاون وزیر نیرو اعلام شده است و گفته بودند با توجه به وضعیت بارش و آب پشت سدها و اینکه ما دارای نیروگاه‌های برق آبی هستیم با مشکلاتی مواجه خواهیم شد. امروز تدابیری اندیشیده شده است و باید به مردم اعلام شود.

 

میرزایی افزود: مردم باید در جریان باشند و اعتماد کنند که وزارت نیرو کوتاهی نکرده و تدابیری را اندیشیده است. وزارت نیرو نیز باید ساعاتی که برق قطع می‌شود به مردم اعلام کند تا مردم همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------