نتایج ثبت نام مرحله اول «وام ضروری» بازنشستگان اعلام شداخبار,اخبار اقتصادی,وام ضروری بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فعال شدن سامانه اینترنتی «اعلام نتایج ثبت نام مرحله اول وام ضروری» در سایت این صندوق خبر داد.

به گزارش فارس، زهرا زاده غلام گفت: بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در مرحله اول اقدام به ثبت نام اینترنتی وام ضروری 97 کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir از نتیجه تقاضای خود مطلع شوند.

 

وی اظهار داشت: متقاضیان واجد شرایط برای دریافت وام خود نیاز به مراجعه به بانک صادرات ندارند و وام ضروری آنان «طبق مرحله و زمان بندی» اعلام شده در این سامانه به حساب بانکی که از آن حقوق دریافت می کنند واریز می شود.

 

زاده غلام یادآور شد: این دسته از بازنشستگان می توانند با درج شماره دفتر کل خود در لینک «نتایج ثبت نام مرحله اول وام ضروری» از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

 

وی با بیان اینکه مبلغ وام ضروری 5 میلیون تومان است و در اقساط 36 ماهه و کارمزد 4 درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود، گفت: روز شنبه هفتم مهرماه، وام ضروری 26 هزار نفر از واجدین شرایط در مرحله اول به حساب این افراد واریز شد و وام ضروری مابقی واجدین شرایط نیز طبق زمان بندی اعلام شده در ماه های آینده پرداخت خواهد شد.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------