آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار بازار خودرو,پراید

چرا پراید 45 میلیون تومان شد؟

امروز در اتفاقی عجیب قیمت خودرو ساعت به ساعت افزایش یافت به طوری که پراید امروز افزایش قیمتی در حدود دو میلیون تومان را…


توتال: به دلیل تحریم‌های آمریکا از سرگیری فعالیت در ایران غیر ممکن استاخبار,اخبار اقتصادی,توتال

مدیرارشد اجرایی توتال گفت: هیچ امکانی برای ازسرگیری همکاری با ایران به علت تهدید تحریم‌های آمریکا برای این شرکت وجود ندارد.

به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، وزیر نفت ایران در ماه آگوست اعلام کرد: شرکت توتال فرانسه به صورت رسمی از توافق توسعه میدان پارس جنوبی خارج شده است.

 

پاتریک پویانه، مدیرارشد اجرایی توتال امروز گفت هیچ امکانی برای ازسرگیری همکاری با ایران به علت تهدید تحریم‌های آمریکا برای این شرکت وجود ندارد.

 

پویانه در کنفرانس هفته انرژی روسیه در مورد طرح‌های اتحادیه اروپا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا و ازسرگیری تجارت با ایران گفت: «پاسخ منفی است زیرا ما در جهانی زندگی می‌کنیم که یک کشور به راحتی قوانینش را اعمال می‌کند... ما از عهده ریسک محروم شدن از سیستم مالی آمریکا برنمی‌آییم.»

 

فدریکا موگرینی، هفته گذشته گفت وزرای خارجه باقی مانده در توافق هسته‌ای به منظور تسهیل تجارت میان شرکت‌های اروپایی و ایران یک سازوکار ویژه پرداخت ایجاد خواهند کرد.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------