کولر گازی بوش پرچم دار کولر گازی های اینورترکولر گازی,کولر گازی بوش,کولر گازی های اینورتر بوش

کولر گازی بوش

 
کولر گازی یکی از لوازم خانگی می باشد که در طی چند سال اخیر به دلیل تغییرات جو زمین و گرمایش جهانی و افزایش درجه حرارت، به یکی از لوازم مورد نیاز و ضروری تبدیل شده است . کولر گازی به دلیل بازار گسترده ای که در جهان دارد توسط شرکت های متعددی در قالب مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود.


یکی از مهم ترین قابلیت ها و امکانات در یک کولر گازی بوش، مصرف انرژی آن می باشد. با توجه به افزایش روز افزون قیمت برق در سرار جهان به خصوص در ایران، استفاده از یک کولر گازی کم مصرف به امری ضروری مبدل شده است.


کم مصرف بودن یک دستگاه کولر گازی به چندین فاکتور بستگی دارد که اصلی ترین این موارد قابلیت اینورتر می باشد . تکنولوژی اینورتر در کولر گازی باعث کاهش مصرف انرژی از طریق کنترل دور کمپروسور با توجه به دمای محیط شما می شود.

 

کولر گازی,کولر گازی بوش,کولر گازی های اینورتر بوش

کولر گازی های اینورتر بوش


اینورتر در واقع به معنای یک مبدل می باشد که در برند های مختلف با نام های مختلفی مانند دی سی اینورتر ، دوال اینورتر ، اسمارت اینورتر و ... شناخته می شود اما عملکرد کلی همه آنها به یک صورت می باشد . وظیقه اصلی یک سیستم اینورتر کاهش مصرف انرژی می باشد که با توجه به تکنولوژی به کار رفته میزان کاهش انرژی متفاوت می باشد.


اینورتر چیست؟
اینورتر در واقع به معنای یک مبدل می باشد که کاهنده مصرف انرژی می باشد. به زبان ساده زمانی که شما در روی یونیت داخلی دستگاه کولر گازی خود برای مثال 25 درجه را تنظیم می کنید ، کولر گازی در ابتدا با قدرت کامل خود دمای محیط شما را پایین می آورد. این فرایند تا زمانی که دمای محیط شما به 25 درجه برسد ادامه خواهد داشت.


زمانی که دمای محیط شما به 25 درجه رسید ، به صورت خودکار دور کمپروسور کاهش پیدا کرده و مصرف انرژی به مقدار زیادی کم می شود . در این حالت کولر گازی سعی می کند دمای محیط را برای شما ثابت نگه دارد و شما نوسان دما نیز احساس نخواهید نمود.


در کولر گازی های معمولی با هر بار رسیدن دما به دمای مطلوب ، کمپروسور خاموش شده و با افزایش دما کولر گازی دوباره از نو روشن شده و شروع به کار می کند این روند علاوه بر این که باعث افزایش مصرف انرژی می شود ، دمای محیط نیز ثابت نبوده و نوسان بسیاری خواهد داشت.


کولر گازی بوش در بین کولر گازی های اینورتر به دلیلی تکنولوژی برتری که در این زمینه دارد پرچم دار می باشد . در کولرگازی اینورتر بوش، این قابلیت با نام دی سی اینورتر شناخته می شود و باعث کاهش 73% از مصرف انرژی در کولر گازی می شود، این در نوع خود بی نظیر است.

 

کولر گازی,کولر گازی بوش,کولر گازی های اینورتر بوش

نمایندگی کولرگازی بوش

 
در طی چند سال اخیر شرکت بوش در زمینه کولر گازی اینورتر بوش، پیشرفت های بسیاری داشته و تکنولوژی های بسیاری را معرفی و بر روی دستگاه تعبیه کرده است.


کولر گازی بوش در بین کولر گازی سایر برند های دیگر مطرح در سطح جهانی، دارای رکورد کم مصرف ترین کولر گازی با گرید مصرف انرژی +++A می باشد. این بهره وری انرژی به معنای بیشترین مقدار استفاده بهینه از انرژی مصرف شده می باشد.


شرکت هوای پاک ایران نمایندگی کولرگازی بوش و وارد کننده انحصاری سیستم های تهویه مطبوع در ایران می باشد و برای تمامی محصولات خود 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش همراه با 36 ماه گارانتی طلایی نگهداری و سرویس ارائه می دهد.


پروسه نصب و راه اندازی دستگاه نیز به عهده شرکت هوای پاک ایران می باشد . بعد از دریافت دستگاه درب منزل، کارت گارانتی خود را در سامانه هوشمند شرکت هوای پاک ثبت نمایید و در طی 72 ساعت نماینده شرکت برای نصب به منزل شما مراجعه خواهد نمود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------