خرید طلا، تجربه ای خوشایندخرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید طلای سفارشی

 
برای خرید طلا لزومی ندارد که حتما به بازار یا مکانی که محصول مورد نظر شما را تولید میکند بروید. خرید آنلاین امکان دیدن ویترینی از طلاهای زینتی و زیبا را در تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی تان فراهم می کند و به راحتی می توانید سفارش طلا بدهید و در زمان و هزینه های شما هم  صرفه جویی شود.

 

همچنین در خرید حضوری محصولی مانند طلا شاید شما بتوانید از یک یا دو مرکز خرید دیدن کنید اما در سفارش طلا با امکان خرید طلای سفارشی میتوانید انواع و اقسام طلا را در یک زمان کم ببینید. برند طلای زرین این امکان را برای مشتریان به وجود آورده است، که بتوانند با کمترین هزینه رفت و آمد و صرفه جویی در وقت تجربه خوشایندی را از خرید طلا ی سفارشی داشته باشند. طلای سفارشی نوعی از خرید طلاست که سازنده واقعی آن خودتان هستید به این معنی که سلیقه و ایده های شما در تمام مراحل ساخت قابل اجراست. طلای زرین به شما امکان یک انتخاب واقعی در خرید طلا را خواهد داد.


چرا طلای سفارشی بخریم؟
در طلای سفارشی سازنده واقعی خود شما هستید که طلای زرین این امکان را برای خریداران فراهم می کند. وقتی که سفارش طلا می دهید یعنی این شما هستید که تعیین میکنید محصول  مورد نظرتان به چه شکلی ساخته شود. در واقع در خرید طلا ی سفارشی شما طرح مورد نظر خود را با طراحان و سازندگان طلا در میان میگذارید و با هم اندیشی کردن بهترین ایده را انتخاب میکنید و آن را عملی میکنید.  طراحان طلای زرین پس از سفارش خریداران تعداد متنوعی طراحی از طرح مورد نظر آنها ابتدا به صورت خوشنویسی و سپس به صورت نرم افزاری آماده میشود و برای خریداران فرستاده می شود تا بتوانند جواهر دلخواه خود را انتخاب کنند. سفارش طلا  انتخاب شما را محدود نمیکند.طلای سفارشی را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری میتوانید سفارش بدهید.


تفاوت طلای آماده با خرید طلای سفارشی چیست؟
امروزه دیگر افراد زیادی به خرید طلای سنگین و سرویس های گرانقیمت تمایل ندارند و بیشتر یک کالای زینتی محسوب می شود و بهتر است مقرون به صرفه هم باشد. پس یکی از مزایای طلای سفارشی این است که میتوانید با هزینه مناسب  سفارش طلا بدهید.


در ویترین طلافروشی ها دنبال طلای مطلوبتان نباشید چون در آنجا انتخاب شما محدود است. در واقع شما از بین انتخاب های فروشنده یکی را انتخاب میکنید. شاید طلایی که به سلیقه شما کمی نزدیک است توجه تان را جلب کند اما این طلای مورد علاقه شما نیست.

 

طلافروشی ها الزاما طلاساز نیستند و اکثر آنها به صورت عمده طلا را میخرند و با آن ویترین خود را میچینند. به همین دلیل ممکن است کیفیت طلاها یکسان باشد. طلای زرین یک برند سفارشی ساز است، چون معتقد است که عمده سازی آنهم با کیفیت یکسان نمیتواند طلای مطلوبی را در اختیار مشتری قرار دهد ولی سفارش طلا میتواند این امکان را فراهم کند. در طلای آماده، سلیقه مشتری در نظر گرفته نمی شود ولی سفارش طلا و طراحی آن قبل از ساخت با همراهی گروه طراحان حرفه ای طلای زرین همه آن چیزیست که شما انتظار دارید در خرید عایدتان شود.

 

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی
خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید طلاهای سفارشی

 
در طلای سفارشی اولین چیزی که در اولویت است سلیقه و طرح ذهنی مشتری است که با استفاده از هم اندیشی با طراحان و سازندگان طلا عملی می شود. در طلافروشی ها باید طلایی انتخاب شود که قیمت معینی دارد و به خاطر سود دهی بیشتر اغلب طلاها از وزن معمولی بالاتر هستند و سنگین هستند. اما در طلای سفارشی شما میتوانید یک طلای مقرون به صرفه را خریداری کنید. علاوه بر طرح و ایده خودتان میتوانید درباره قیمت طلا هم نظر بدهید. چون در طلای سفارشی مثلا یک پلاک اسم ترکیبی ممکن است با چندین قیمت مختلف قابل ساخت باشد پس خریداران طلای زرین میتوانند سلیقه شان را با میزان هزینه ای که میتوانند پرداخت کنند تنظیم کنند.

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید طلاهای سفارشی

 
هدیه دادن طلا
خرید طلا ی سفارشی به علت مقرون به صرفه بودن و طرحهای بسیار متنوع و جالبی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن و خرید طلا  باشد. همچنین طرح شما میتواند با مناسبت هدیه دادنتان مطابق باشد مثلا برای هدیه شب یلدا میتوانید از طلایی استفاده کنید که با نمادهای یلدا طراحی شده باشد یا به مناسبت بارداری کسی برای او در طرح مادر و کودک بخرید یا برای کودکان طلای کودکانه مناسب با سنشان را بخرید. هدیه دادن با طلای سفارشی این مزیت را دارد که ارزش پولی هدیه ای که میدهد مطابق با ارزش روز پول بالا می رود و علاوه بر آن یک هدیه زینتی زیبا است.

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید دستبد اسم طلا


در خرید  طلای سفارشی چه مدل هایی را می توانیم سفارش بدهیم؟
پلاک اسم: (تک اسم، دو اسم، سه اسم و خانواده)
مطلا کردن اسامی فارسی چه در فونت های زیبای فارسی مثل نستعلیق یا فونت های زبان های دیگر کاری ظریف، زیبا  و هنرمندانه است.پلاک طلا دو اسم یا پلاک ترکیبی یا همان دو اسم طرحی رمانتیک برای زوج هایی است که می خواهند نامشان در کنار هم ماندگار شود. همچنین طرح خانواده همبستگی زیبای یک خانواده را در پلاک طلا متجسد میکند. در خرید طلای سفارشی میتوانید نام خود یا عزیزانتان را با کمک طراحان متخصص و طلاسازان، جاودانه کنید.

 

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی
خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید پلاک اسم طلای سفارشی

 

 دستبند اسم طلا یا  نماد با چرم و سنگ
دستبند اسم طلا یا نماد یکی دیگر از خلاقیت های طلای سفارشی است که بسیار هم پرطرفدار است. جز طرح پلاک اسم هر طرح یا نماد دیگری قابل ساخت است مثل مدل دستبند کات یا ماه تولد و.. اما مزیت فوق العاده این دستبندها این است که در طلای سفارشی علاوه بر زنجیر طلا در دسته دستبند از چرم هورس و سنگ دستبندی اصل هم استفاده میکنند که باعث همنشینی زیبا و خارق العاده ای با طلا میشود.

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی
خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید دستبند های طلای سفارشی

 

شعر و عبارت دلخواه
خوشبختانه طلای سفارشی این امکان را فراهم آورده که بین طلا و هنر ارتباط برقرار شود پس شما در سفارش خرید طلا  می توانید از فرهنگ و هنر خوتان نیز استفاده کنید. خرید طلا به صورتی که از هنر خوشنویسی برای طراحی و از فونتهای زیبای فارسی برای حروف و از اشعار و جملات زیبای ادبیات فارسی برای انواع محصولات استفاده میشودتجربه ای بسیار خوشایند است. مثل گوشواره با طرح حلقه و یک مصرع یا جمله زیبا که  در دل این حلقه خودنمایی خیره کننده ای داردد یا پلاک  اسم که نام را به شکلی بسیار زیبا در حروف مطلا مهیا میکند.

 

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی
خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید انواع طلاهای سفارشی

 
نمادهای کودکانه
طلای سفارشی امکان خرید طلاهای مورد علاقه کودکان و مناسب برای آنها را فراهم میکند.  در خرید طلا برای آنان می توانید طرح های زیبایی مثل پلاک اسم ،طرح پروانه، اسباب بازی، پلاک دستبند با سنگ های زینتی رنگی و دیگر طرحهای جذاب را در سفارش طلای خودتان بگنجانید . هدیه دادن طلا به کودکان علاوه بر متناسب بودن میتواند به عنوان پس انداز هم برای آنها نگه داشته شود. همچنین پلاک اسم برای بچه ها استفاده آسانی دارد و به خاطر بازی کردنشان امکان گم شدن کمی دارد.

خرید طلا,خرید طلا سفارشی,خرید خرید طلا اینترنتی

خرید طلا سفارشی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------