آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,ماهی قزل آلا

بازار آبزیان در آستانه ورشکستگی/ نرخ هر کیلو قزل آلا ۲۲ هزار تومان

نبی زاده گفت: با توجه به مازاد عرضه در برابر تقاضا، قیمت قزل آلا به شدت در بازار افت کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران،…


خرید بیت کوین؛ فروش بیت کوین؛ کدام سودمندتر است؟خرید بیت کوین,فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین در ایران

 

موقعیت قیمتی ارزهای دیجیتال در شرایط حساسی به سر میبرند. اکثر معامله گران سعی دارند قسمتی از سبد خود را به ارز دیجیتال بیت کوین اختصاص دهند تا از صعودهای چشم گیر و اتفاقات بنیادی که در سال های گذشته رخ داده است جا نمانند. و اما در این جا، سعی داریم نگاهی جامع به موضوع خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا کاربران با آگاهی کامل پا در این حوزه بگذارند.

 

صعود بیت کوین از رویا تا واقعیت

"تاریخ تکرار میشود" جمله کلیدی که از زبان تحلیل گران علم تکنیکال زیاد شنیده میشود. این روزها امید به صعود بیت کوین در افکار تحلیل گران بیشتر از قبل احساس میشود. چرخه صعودی بیت کوین هر 4 سال یکبار همزمان با اتفاقی بنیادی به نام هالوینگ روی میدهد. در سه دوره گذشته پس از هالوینگ همواره قیمت هایی فراتر از انتظار دررمز ارزها رخ داده است. صعود بیت کوین باعث افزایش چشمگیر در موجودیت بازار کریپتوکارنسی هامیشود و نگاه سرمایه گذاران افزایش چند برابری قیمت ها را باعث میشود. 

 

دامنه نوسان محدود در بیت کوین معنا پیدا نمیکند. همانطور که درآخرین ریزش بیت کوین در کمتر از یک ساعت نزول 4000 دلاری را همزمان با شیوع ویروس کرونا شاهد بودیم و بیت کوین خود را از کانال 8 هزار دلار به کانال 4 هزار دلار رساند. در نتیجه امکان صعود با قدرت نیز میتوان برای بیت کوین متصور بود.

 

چرخه صعود بیت کوین

تجربه نشان داده است که تقریبا هر 4 سال؛ چرخه صعود بیت کوین اتفاق خواهد افتاد. آخرین دوره صعود بیت کوین در سال 2017 مشاهده شده است و انتظار میرود در صورتیکه اتفاق نادر بر روی بازارهای مالی و پولی تاثیر بسازایی نگذارد چرخه صعودی بیت کوین به زودی روی دهد. دقت نظر مبنی بر اینکه بعد از رخداد چرخه صعود امکان ریزش های شدید وجود دارد تمرکز بالایی را جهت نقد کردن این ارز دیجیتال میپذیرد.

 

خرید بیت کوین,فروش بیت کوین,چرخه صعود بیت کوین

چرخه صعود بیت کوین

 

نقدپذیری بیت کوین یکی از علل پیشرفت این ارز میباشد یا به صورت کلی بگوییم: همواره خریدار وجود دارد. این تعبیر از آنجا شامل میشود که تعداد صرافی آنلاین موجود در دنیا روز به روز در حال افزایش میباشد و سرمایه گذاران جهت خرید و فروش ارزدیجیتال مجبور به استفاده از صرافی های آنلاین میباشند.

 

در آخرین اخبار و به روزرسانی های انجام شده از توسعه زیر ساخت صرافی های آنلاین؛ آنها در حال بهبود وضعیت برای سرویس دهی به تعدادی بسیاری از کاربران در چرخه صعود بعدی بیت کوین میباشند. و این احتمال را در دو سال آینده بسیار نزدیک پیش بینی میکنند.

 

خرید بیت کوین در ایران 

علاقه مندان به دانش در حوزه های فن آوری در سالهایی نه چندان دور اقدام به تلاش برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا وخلاقانه در حوزه رمز ارز  راشروع کرده اند؛ که امکان خرید و فروش بیت کوین در کلاس های جهانی برای هم وطنان عزیز  را که با تلاش شبانه روزی و مستمر دانش پژوهان و جوانان نخبه کشور فراهم شده است پدید میآورد. محصولاتی که توان رقابتی با نمونه های خارجی را داشته و سالها زمان در جهت تحقیق و نوآوری و به روز رسانی در این حوزه انجام شده است.

 

نظر به مشکلات پیش روی هم وطنان در جهت استفاده از خدمات رمز ارزها و ارزهای دیجیتال که همانند آثار تحریم و مسدود سازی و عدم دسترسی و یکپارچی به بازارهای جهانی را شامل میشود؛ فرهادمارکت مجموعه ایی دانش محور در جهت توسعه کسب و کارهای حوزه بلاک چین سالیان است که پا به عرصه ظهور گذاشته است و با طراحی محصولات متنوع در جهت رفع نیازهای هم وطنان به بهبود و توسعه فضای کسب و کار در حوزه فنآوری های مالی روی آورده است. 

 

خرید بیت کوین,فروش بیت کوین,خرید بیت کوین در فرهادمارکت

خرید بیت کوین در فرهادمارکت

 

 سرمایه گذاری در بیت کوین و رمز ارزها یک سرمایه گذاری خطر پذیر به شمار می آید و شخص سرمایه گذار میبایست با مشاوره مطمئن و تحقیقات جامع پا در رکاب خرید و فروش ارز دیجیتال بنماید. قطعا نگه داری رمز ارز در فضای طولانی باعث رشد و سودآوری سرمایه گذار میگردد ولی همواره خریدارانی که در بالاترین قله های قیمتی نسبت به خرید و فروش رمزارزها روی آورده اند با ضررهایی مواجه بوده اند که باعث میشود کاربر به ادامه فعالیت در بازارها رغبت نداشته باشد.

 

فلذا توصیه اکید میشود سرمایه گذار قبل از سرمایه گذاری در این زمینه ابتدا نسبت به مطالعه و آشنایی با نحوه سرمایه گذاری و میزان سود و چرخه های صعودی و نزولی بیت کوین آشنایی کامل را کسب کرده و سپس نسبت به سرمایه گذاری در این امر اهتمام بورزد.

 

صرافی آنلاین در ایران

در کشور عزیزمان؛ هم اکنون صرافی آنلاین و بازارهای معاملاتی فعال میباشد. تفاوت این دو در نوع ارائه خدمت میباشد. کاربر در صرافی آنلاین نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال با قیمت صرافی به صورت مستقیم فعالیت انجام خواهد داد. به صورت معمول قیمت های صرافی ها بالاتر از قیمت های بازارهای معاملاتی میباشد زیرا صرافی آنلاین میبایست نسبت به تبدیل دارایی ها به کاربر دیگری و در زمان دیگری اقدام کند که این امر باعث تفاوت قیمت ایجاد شده بین قیمت خرید بیت کوین و قیمت فروش بیت کوین توسط صرافی آنلاین میشود. ضمنا سود صرافی نیز به قیمت این نوع مبادله اضافه میگردد.

 

در طرف مقابل بازارهای معاملاتی قراردادند که کاربران به صورت مستقیم باهم در تبادل رمز ارزها مشارکت دارند. در این نوع بازار مدل درآمد توسعه دهندگان مبتنی بر کارمزدهای دریافتی از میزان خرید و فروش میباشد که هرکدام از بازارها با توجه به شرایط نسبت به دریافت کارمزد اقدام مینمایند. قیمت های معاملات انجام شده در بازارهای معاملاتی نزدیکتر میباشد و کاربران معمولا تمایل به استفاده از این ابزار را دارند. ویژگی منحصر به فرد دیگری که در بازارهای معاملاتی قابل بیان است استفاده از کیف پول های دیجیتال ارائه شده توسط این نوع صرافی های آنلاین میباشد که با دانش فنی و تخصص؛ نگه داری و به روز رسانی میشود و در اختیار کاربران آنها قرار میگرد. 

 

لازم به ذکر است که مجموعه معرفی شد فرهادمارکت از هر دو نوع سطح معاملاتی ذکر شده پشتیبانی میکند و کاربران میتوانند با یک بار احراز هویت نسبت به خرید و فروش بیت کوین در هر زمان از شبانه روز اقدام نمایند.

 

فروش بیت کوین در ایران

فروش بیت کوین یکی از مسائل کاربران ایرانی در جهت نقد کردن دارایی هایشان میباشد. نظر به اینکه قیمت بیت کوین وابستگی کامل به دو پارامتر قیمت جهانی بیت کوین و قیمت روز دلار را دارد لذا بسیاری از مواقع امکان فروش بیت کوین برای کاربران فراهم نمیباشد. کاربران میبایست دارایی های خود را با قیمت کمتر نسبت به بازار به فروش برسانند و متحمل ضررهای احتمالی میشوند.

 

در حال حاضر با راه اندازی بازارهای معاملاتی کاربران میتوانند با بهره گیری از  خرید آنلاین ارز دیجیتال در سایت های پدیدآورنده از این موضوع جلوگیری به عمل آورند و در حقیقت با سودآوری بالاتری نسبت به فروش دارایی ها اقدام نمایند.

 

نکته مورد توجه در بازارهای معاملاتی میزان خرید وفروش کاربران در این بازارها میباشد. کاربران تمایل به استفاده از بازارهای معاملاتی فعال دارند تا بتوانند در لحظه دارایی های خود را تبدیل و از بازار های معاملاتی کسب سود نمایند. لذا یافتن بازار معاملاتی با حجم تراکنش بالا برای کاربران از اولویت های مهم میباشد.

 

بعد از عملیات فروش صرافی حداکثر ظرف 24 ساعت نسبت به واریز ریال به حساب کاربر اقدام خواهد کرد. در این مورد دقت نمایید از صرافی های معتبر و با سابقه استفاده نمایید تا دچار مشکلاتی در این زمینه نشوید.

 

ضمنا در بازارهای معاملاتی علاوه بر تبدیل وجه خود به ریال امکان تبدیل به تتر و سایر ارزها نیز برای شما تدارک دیده شده است و کاربران این امکان را خواهند داشت تا نسبت به تبدیل دارایی های خود اقدام در لحظه به دارایی ثابت و کوین های ثابت اقدام نمایند که این مزیت باعث حفظ ارزش پول کاربر خواهد شد.

 

خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال

همانطور که در بالاتر به آن اشاره شد ارزهای دیجیتال تنها شامل بیت کوین نمیباشد. در زمینه رمز ارزها در حال حاضر بیش از هزار رمز ارز در جهان معرفی شده اند و کاربران برای استفاده از کلیه رمز ارزها نیاز به کیف پول آن خواهند داشت. مرکز تبادل آنلاین فرهاد مارکت این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد بدون نیاز به جستجو و تحقیق برای کیف پول های مختلف نسبت به نگه داری دارایی دیجیتال خود در مرکز تبادل دیجیتال فرهادمارکت اقدام نمایند.

 

این مشخصه باعث حفظ امنیت دارایی و جلوگیری از آثار سویی همچون تحریم میشود که دامن گیر هم وطنان عزیز در این چند ساله شده است و باعث مسدودی سازی دارایی برخی از کاربران در برخی از صرافی های رمز ارز میباشد.

 

در فرهادمارکت ارائه خرید اتریوم؛ خرید تتر؛ خرید لایت کوین؛ خرید ریپل؛ خرید بیت کوین کش و ... نیز فراهم میباشد و میتوانید به راحتی نسبت به خرید و فروش دارایی های دیجیتال خود اقدام لازم را انجام دهید.

 

از اینکه وقت خود را در جهت بهره برداری از این مقاله قراردادید بسیار خرسند هستیم و امیدواریم بتوانیم کمک نسبتاکم در زمینه انتخاب شما در خرید و فروش بیت کوین کرده باشیم. این مقاله توسط آقای مهندس سعید عبادتی گردآوری شده است و خدمت مخاطبان ارائه میشود.

 

با تشکر از توجه شما

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------