X

آخرین اخبار اقتصادی


قیمت تلفن همراه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

کاهش قیمت و افت تقاضای تلفن همراه

«در ماه نخست سال ۱۴۰۰، رکود بازار موبایل و تقاضای پایین باعث شده قیمت‌ها نه‌تنها افزایش نداشته باشند بلکه کاهشی حدود ۱۰ تا…

خرید آیفون تصویری ، چرا و چگونه ؟آیفون تصویری,خرید آیفون تصویری,انواع آیفون تصویری

 
آیفون تصویری
اگر بخواهیم انسان را در یک جمله تعریف کنیم. انسان موجودی است که خود را به دردسر می اندازد تا به آرامش برسد. در واقع انسان گونه‌ای از موجودات است که برای رسیدن به یک آرامش نسبی، حاضر است انواع طوفان‌ها را تحمل کند. آدمی دوست دارد در هر چیزی که فکرش را می کنید تغییری ایجاد کند. تغییری که در جهت رسیدن به آسایش و آرامش بیشتر او باشد. شک نکنید که اختراع و ایجاد وسایل مختلفی چون آیفون تصویری یکی از نتایج همین ویژگی گونه بشر است.
 
اگر به سیر ایجاد نیاز به آیفون تصویری در تاریخ نگاه کنیم، متوجه می شویم که قبل از آیفون تصویری، آیفون‌های صوتی و قبل از آن زنگ‌های درب و قبل از آن حلقه درب‌ها به وجود آمدند. در کلام بهتر پدر جد آیفون تصویری را می توان حلقه درب‌ها دانست که تقریبا هیچ شباهتی در کارایی بجز در یک مورد با یکدیگر ندارند.


در واقع همه موارد گفته شده در بالا تنها در یک مورد با یک دیگر مشترک هستند که آن را می توان هدف پایه‌ای و اساسی ایجاد این وسایل نیز دانست. این هدف، اطلاع رسانی بود که فرد پشت درب نسبت به حضور خود به افراد داخل ساختمان اعلام می داشت.


در زمان‌های گذشته چندان مرسوم نبود که درب‌ها بسته باشند. اما رفته رفته با تغییر سبک زندگی مردم و تغییر در نوع ساختمان سازی ها، در کنار نیاز اطلاع رسانی نیاز به باز شدن نیمه خودکار درب نیز احساس شد. اگر دقت کنید، نیاز به اطلاع رسانی، نیازی امنیتی محسوب می شد اما نیاز به باز شدن نیمه خودکار درب نیاز به داشتن آرامش و آسایش بیشتر بود .اینجا بود که آیفون صوتی پا به عرصه گذاشت. اما این انتهای ماجرا نبود. سختی مفهوم امنیت این است که هرچه پیشرفت کند، ضد امنیت‌ها همیشه یک قدم جلوتر هستند. از این رو به جای صوت بهتر است تصویر فرد پشت درب را دید اینجاست که آیفون تصویری به دنیا معرفی شد.


آیفون تصویری و بازاری پر از برند
در بالا گفتیم که آیفون تصویری زاده دو نیاز امنیت و آسایش است که گویی در آن رنگ امنیت بیشتر است، اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود. چرا که هرجا نیازی باشد، پای تجارتی پر سود در میان است و هر جا تجارتی برقرار باشد، برندها و تولیدکنندگان با تمام قوا در آن حضور دارند.


آیفون تصویری یک نیاز به روز دنیا محسوب می‌شود که به نوعی هر ساختمانی به آن نیاز دارد. بنابراین از نظر بازار مشتری، یک بازار بسیار خوبی در اختیار برندهای مختلف می گذارد. اما هر جایی که بازار خوبی وجود داشته باشد. پای رقبای بیشتری درمیان است.


وجود رقبای بیشتر اگر چه برای تولیدکنندگان همواره یک معضل بزرگ و اساسی محسوب می‌شود، اما این اتفاق برای مصرف کنندگان بزرگترین موهبت است. چرا که رقابت در دنیای تجارت بین برندهای مختلف در هر زمینه‌ای از جمله درب بازکن‌های تصویری بر سر جذب مشتری است. برای جذب کردن مشتری،  هر برندی مجبور است بهترین کیفیت و بهترین خدمات خود را در بهترین قیمت ارائه بدهد و این چیزی است که هدیه دنیای تجارت به مصرف کنندگان است.


بنابراین وقتی دنیای آیفون تصویری برندهای معتبر و مختلف بسیاری را در خود جای داده است، شما به عنوان یک مخاطب و مشتری باید فارغ از تعصب به این برندها نگاه کنید. این دید همه جانبه، تنها و تنها به نفع خود شماست. گاهی دیده می‌شود که گروهی مصرف کنندگان، نه تنها در محصول درب بازکن‌های تصویری، نسبت به یک برند خاص تعصب خاصی نشان می دهند و به سختی نگاهی به سایر محصولات می اندازند. این اتفاق گاهی از سوی فروشندگان نیز اتفاق می افتد که البته آن‌ها سودی در این داستان خواهند داشت.


اما برخی از فروشگاه‌ها مانند سها ای شاپ سعی کردند دست مخاطبان و مشتری‌های آیفون تصویری را باز بگذارند و با در اختیار گذاشتن انواع مدل‌های انواع برندهای مختلف، به نوعی بهترین کیفیت را به آن‌ها هدیه بدهند.


ما در ادامه قصد داریم بر اساس چیزی که گفتیم سراغ معرفی چهار برند معروف و معتبر در عرصه آیفون تصویری یعنی سوزوکی، تکنما، اف اف، سیماران برویم که هر کدام محصولاتی متنوع و خدماتی مناسب به مشتریان خود ارائه می دهند.


معرفی برندهای مختلف آیفون تصویری
آیفون تصویری برند سوزوکی

آیفون تصویری,خرید آیفون تصویری,انواع آیفون تصویری

 
اولین برندی که می خواهیم درباره آن و محصولاتش صحبت کنیم. برند معتبر سوزوکی است. این برند به نوعی یک برند ژاپنی است. استفاده از لفظ "به نوعی" از این جهت بود که آیفون تصویری سوزوکی امروز در ایران مونتاژ و تولید می‌شود و این دیدگاه یک برند وطنی و ایرانی نیز محسوب می‌شود. بنابراین آیفون تصویری محصولی مشترک بین ایران و ژاپن است. این اتفاق چندین مزیت را برای محصولات این برند به همراه دارد. اول این که کیفیت محصولات تحت کنترل مهندسان ژاپنی است. از این رو نگرانی بابت کیفیت کالا وجود ندارد. از طرفی سوزوکی یک کالای وارداتی محسوب نمی‌شود. از این رو نوسانات قیمت ارز تغییرات بسیار محسوسی بر آن نمی گذارد.


تغییرات بازار ارز کاری کرده است که فاصله بین محصولات ایرانی و خارجی از نظر قیمت بسیار افزایش پیدا کند، از این رو به نظر انتخاب یک برند مانند سوزوکی که کیفیت را در کنار قیمت مناسب عرضه می کند می تواند یک موقعیت مناسب باشد.


سوزوکی سعی کرده تنوع را در محصولات خود حفظ کند و در کنار آن از تکنولوژی‌های به روز مانند دکمه‌های لمسی، تصاویری با وضوح بالا و... استفاده کند. اندازه صفحه نمایش درب بازکن‌های تصویری سوزوکی چیزی بین 4.3 تا 7 اینچ است. این محصولات دارای انواع مدل‌های حافظه دار و بی حافظه هستند. ویژگی منحصر به فرد این محصولات این است که از 5 رشته سیم جهت انتقال اطلاعات استفاده کرده است.


آیفون تصویری برند تکنما

آیفون تصویری,خرید آیفون تصویری,انواع آیفون تصویری

 
برند تکنما، برندی تمام ایرانی که از سال 1380 وارد دنیای آیفون تصویری شد، امروزه توانسته سهم خوبی از بازار را نصیب خود کند. آیفون تکنما برای جذب مشتریان خود بر روی چند ویژگی جدید و جذاب تکیه کرد. اول این که این برند توجه ویژه‌ای به ارتباط بین واحدهای مختلف داخل ساختمان کرده است و تلاش می کند که آیفون تصویری خود را به نوعی تبدیل به یک تلفن داخلی کند. این اتفاق توانست نظر بسیاری از مدیران ساختمان ها، به خصوص ساختمان‌های تجاری را به خود جذب کند. این برند علاوه بر تولید انواع محصولات روتین، دست به تولید مدل‌های لوکس تری زده است. به نوعی که گوشی دستگاه را حذف و آن را تبدیل به هندزفری کرده است. در این مدل، درب باز کن ها دیگر به مانند فرم همیشگی و قدیمی آیفون‌ها نیستند و ما با فرم جدیدی از درب بازکن‌های تصویری مواجه می شویم.

آیفون تصویری برند اف اف
برند اف اف توانست با ایجاد تنوع بالای محصولات و تمرکز بر روی چند ویژگی منحصر به فرد جای خود را در دل مشتریان، به خصوص کسانی که دوست دارند ساختمانی شیک داشته باشند باز کند. بارزترین ویژگی که می توان برای برند اف اف بیان کرد، اعتبار و قدمت فوق العاده آن است. این برند که از سال 73 در بازار ایران ایجاد شد، به نوعی اولین برند تولید کننده انواع درب بازکن‌ها بود. از این رو بسیاری از ما به درب بازکن‌ها اف اف می گوییم. این برند امروز بر اساس این اعتبار خود ضمانتی دوساله برای محصولات خود ارائه می دهد که نشان می دهد ما با محصولاتی با کیفیت در طرف هستیم.


تنوع محصولات اف اف را می توان در حد و اندازه‌های متوسط دانست. این برند چندان اعتقادی به تغییرات اساسی در محصولات خود ندارد و سعی می کند تنوع را تنها زمانی به کار ببرد که مطمئن شود کاربرد خوبی خواهد داشت. مانند تولید انواع درب بازکن‌های تصویری حافظه دار و بی حافظه.

آیفون تصویری سیماران
اما برند آخری که می خواهیم از آن صحبت کنیم، آیفون تصویری سیماران می باشد. برندی که پیش‌تر به خاطر تولید انواع محصولات نظارتی و امنیتی مطرح شده است. از این رو می توان تصور کرد که تکنولوژِی استفاده شده در محصولات این برند تا چه اندازه به تکنولوژی دوربین‌های امنیتی شباهت دارد. همین اتفاق باعث شده است که برخی از محصولات سیماران توانایی اتصال به گوشی همراه را داشته باشند و کاربر بتواند به راحتی از راه دور آیفون تصویری خود را کنترل کند.


از دیگر ویژگی‌های برخی محصولات این برند می توان به توانایی کنترل چندین درب به شکل مجزا اشاره کرد. به این شکل که شما می توانید به طور مثال درب پارکینگ و درب ورودی اصلی را به شکل جدا از هم در اختیار داشته باشید و بر اساس نیاز هر کدام را که بخواهید باز کنید. این ویژگی به نوعی پاسخی جدید به نیاز آسایش آدمی محسوب می‌شود.


تنوع محصولات برند سیماران در حد قابل قبول بوده و می تواند از این نظر در بازار یک رقیب جدی محسوب شود. تولید انواع حافظه دار و بی حافظه و همچنین تولید درب بازکن تصویری هندزفری از جمله تنوع هایی است که می توان در محصولات این برند مشاهده کرد.

سخن آخر در باب انتخاب آیفون تصویری
آیفون تصویری محصولی است که امروزه برای هر ساختمانی نیاز است. مشکل اصلی که آیفون تصویری در انواع مختلف دارد این است که عموما ما تنها قادر هستیم یک بار انتخاب کنیم و یک بار دست به نصب آن بزنیم. این سخن یعنی این که به دلیل سختی بالا در تعویض آیفون تصویری هر مشتری برای ساختمانش تنها می تواند یک بار انتخاب داشته باشد. درست مانند سیم کشی داخلی ساختمان.


از این رو انتخاب درست یک آیفون تصویری مناسب از برندی معتبر می تواند به اندازه هر انتخاب دیگری مهم باشد. بنابراین سعی کنید هیچگاه با تعصب انتخاب نکنید و به همه برندها فرصت معرفی محصولاتشان را بدهید. سها ای شاپ یکی از فروشگاه هایی است که می تواند این فرصت را برای برندهای مختلف بدهد تا شما بتوانید بیشتر با آنها آشنا شوید. این آشنایی اگر به درستی اتفاق بیفتد شما می توانید بهترین پاسخ به نیاز خود و ساختمان خود را پیدا کنید.


برای خرید محصولات یا تجهیزات امنیتی میتوانید به سایت صنایع الکترونیک سها به آدرس https://sohaeshop.com  مراجعه کنید یا با شماره تلفن های :

۰۲۶-۳۲۵۴۱۵۰۷  | ۰۲۶-۳۲۵۴۱۵۰۶
۰۲۶-۳۲۵۴۷۶۸۰ | ۰۲۶-۳۲۵۳۹۸۰۰
۰۲۶-۳۲۵۴۲۳۵۰ | ۰۲۶-۳۲۵۴۰۹۳۱

تماس حاصل نمایید .

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی