آخرین اخبار اقتصادی

حسین راغفر،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

راغفر: اقتصاد ایران مبتنی‌ بر دلالی و سفته‌ بازی است

یک اقتصاددان گفت: اگر یک عزم جدی سیاسی برای اصلاحات اقتصادی وجود نداشته باشد ما باید انتظار بحران‌های خیلی عمیق‌تر و…

راهنمای ساده برای انتخاب جواهرات به عنوان هدیهراهنمای خرید جواهرات,راهنمای خرید طلا به عنوان هدیه,خرید طلا

 

این مشخصا یکی از خاص‌ترین هدایا در مقابل چیزهای ‌ساده‌تر است. هر هدیه‌ای ارزش خود را دارد اما زمانی که تصمیم می‌گیرید جواهرات یا طلا را به عنوان هدیه انتخاب کنید احتمالا ارزش بالایی برای فرد مقابل خود قائل هستید. اگر به دنبال یک هدیه برای یک موقعیت خاص یا یک شخص خاص باشید، احتمالاً به دنبال طلا و جواهرات خواهید رفت و یک هدیه متفاوت تهیه می‌کنید. ما یک راهنمای ساده برای خرید جواهرات به عنوان هدیه داریم که می‌تواند در خرید بهتر به شما کمک کند.  

 

به شخصی که برایش خرید می‌کنید فکر کنید

هنگامی که قصد خرید طلا یا جواهرات را دارید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید شخصی است که برای او خرید می‌کنید. هر کس منحصر به فرد است؛ و یکی از چیزهایی که می‌تواند یک هدیه را از خوب به عالی برساند، تطبیق آن با سلیقه منحصر به فرد گیرنده است. بنابراین، اگر می‌خواهید یک هدیه خاص بدهید، باید مدتی به سلیقه گیرنده در جواهرات و سبک شخصی او دقت کنید. اگر واقعاً هرگز به جواهرات یا استایل گیرنده توجه نکرده‌اید، پیدا کردن انواع طلا و جواهراتی که او دوست دارد ممکن است کمی نیاز به صبر داشته باشد. خرید آنلاین طلا و اطلاع از قیمت طلا با توجه به نرخ لحظه‌ای آن را می‌توانید از سایت‌های معتبر انجام دهید. با این روش تنوع زیادی پیش روی شما قرار خواهد داشت. می توانید با مشاهده اکسسوری‌ها و سپس در نظر گرفتن سؤالات زیر به این موضوع پی ببرید:

 

• شخص مورد نظر تمایل به استفاده از جواهرات برجسته و بزرگ دارد یا زیورآلات و ساده‌تر می‌پوشند؟

 

• فرد مورد نظر میل به استفاده از طلا دارد یا بیشتر از اکسسوری‌های دیگری استفاده می‌کند؟ کدام فلز را ترجیح می‌دهد، طلای زرد، رزگلد، طلای سفید، پلاتین یا نقره؟

 

• چه نوع گوشواره‌ای استفاده می‌کند؟ آیا عمدتاً ناودانی (گوشواره های کوچکتر که روی لاله گوش قرار می‌گیرند) می‌پوشند؟ یا از مدل‌های آویز و حلقه‌ای استفاده می‌کند؟

 

• چه نوع دستبندهایی می‌پوشد؟ النگو، دستبند تک پوش، یا مدل‌های مهره دار و زنجیری؟

 

• آیا شخص مورد نظرتان حلقه‌های ساده‌تر را ترجیح می‌دهد یا حلقه های بزرگ و چشم نواز؟

 

یافتن پاسخ به این سؤالات ارزشش را دارد، زیرا به شما کمک می‌کند سبک‌ها و انواع جواهراتی را که گیرنده دوست دارد محدود کنید، و شانس شما را برای انتخاب هدیه‌ای که فرد مدنظر شما دوستش دارد بسیار افزایش می‌دهد.

 

با تنظیم بودجه به خود کمک کنید

  

خرید آنلاین طلا و جواهرات,راهنمای خرید جواهرات,خرید هدیه جواهرات

 

یکی دیگر از مراحل اولیه مهم در فرآیند خرید هدیه جواهرات، تعیین بودجه است. اگر می‌خواهید خرید بی استرسی داشته باشید، این مرحله ضروری است. تعیین بودجه قبل از شروع خرید، گزینه‌های شما را محدود می‌کند، بنابراین دید هدفمندتری از انواع جواهراتی که می‌توانید انتخاب کنید دارید.

 

همچنین تعیین بودجه تضمین می‌کند که چیزی مناسب برای آن موقعیت تهیه می‌کنید، در حالی که از هزینه‌های بیش از حد اجتناب کرده‌اید. می‌توانید طلایی بگیرید که تنها جنبه سرمایه داشته باشد. هیچ کس از دریافت یک شمش طلا یا نقره که هیچ اجرتی ندارد دلزده نمی‌شود. چنین هدیه‌ای قطعا ارزش بالایی دارد. قیمت خرید این کالا برای شما از طلاهای کارشده به صرفه‌تر است پس قبل از خرید به بهترین گزینه‌ها فکر کنید. 

 

در مورد دسته جواهرات خود تصمیم بگیرید

هنگامی که بودجه خود را تنظیم کردید و ایده خوبی از سبک مورد علاقه گیرنده پیدا کردید، زمان شروع خرید است. اگر می‌خواهید راحت‌تر هدیه ای را انتخاب کنید، ما به شدت توصیه می‌کنیم که فرآیند خرید را با تصمیم گیری در مورد دسته بندی جواهرات خود شروع کنید. یعنی تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید گردنبند، گوشواره، دستبند یا انگشتر انتخاب کنید. تصمیم گیری در مورد دسته جواهرات خود قبل از شروع خرید جدی یک استراتژی کارآمد است. نگاه کردن به تمام ایده‌های هدیه جواهرات در هر دسته‌بندی می‌تواند به سرعت شما را سردرگم کند و منجر به خستگی شود. اما اگر دسته بندی خود را انتخاب کنید و در انتخاب مردد نشوید، به راحتی هدیه مورد نظر را تهیه می‌کنید و زمان کمتری را در جواهر فروشی‌های مختلف سر می‌کنید. 

 

معنایی را که می‌خواهید منتقل کنید در نظر بگیرید

همانطور که در دسته جواهرات انتخاب خود مرور می‌کنید، و سبک جواهرات مورد علاقه طرف مقابل را به خاطر می‌سپارید، باید همچنین معنایی را که می‌خواهید با هدیه خود منتقل کنید، در نظر بگیرید. یک هدیه جواهر می‌تواند معانی زیادی مانند "دوستت دارم"، "من به تو افتخار می‌کنم" یا "من برای تو ارزش قائل هستم" را منتقل کند. می‌خواهید هدیه شما چه چیزی را منتقل کند؟ در این مرحله از فرآیند خرید، سبک و سلیقه گیرنده را می‌شناسید و احتمالاً گزینه‌های متعددی را پیدا کرده‌اید که کارساز هستند. هنگامی که تصمیم نهایی خود را بین گزینه‌های هدیه می‌گیرید، در نظر بگیرید که کدام گزینه مد نظرتان به بهترین وجه معنای مورد نظر شما را منتقل می‌کند.

 

شخصی سازی کنید

  

راهنمای انتخاب جواهرات به عنوان هدیه,راهنمای خرید جواهرات,خرید طلا

 

بعد از اینکه هدیه جواهرات خود را انتخاب کردید، یک کار دیگر وجود دارد که می‌توانید برای بهتر کردن آن انجام دهید: هدیه خود را شخصی سازی کنید. جزئیات کوچک می‌توانند تاثیر زیادی در دریافت هدیه خود داشته باشند. شاید بهترین راه برای افزودن حس شخصی به یک جواهر، اضافه کردن یک حکاکی باشد. حکاکی کردن هدیه حس زیبایی را به آنها اضافه می‌کند و هربار که آن هدیه را استفاده می‌کند به یاد شما خواهد بود. یکی دیگر از راه‌های عالی برای شخصی‌تر کردن هدیه جواهراتتان این است که سنگ‌های قیمتی انتخاب شده را در قطعه خود بگنجانید. شما می‌توانید سنگ‌های قیمتی را روی یک قطعه سفارشی استفاده کنید. انتخاب ترکیب سنگ تولد گیرنده یا سنگ قیمتی با معنای خاصی که به آن بخشیده‌اید می‌تواند هدیه را بسیار متفکرانه‌تر کند.

 

در حالی که انتخاب یک هدیه عالی می‌تواند در ابتدا دلهره آور باشد، فرآیند خرید هدیه نباید استرس زا باشد. اگر می‌دانید چه چیزی را باید در نظر بگیرید و چه تصمیماتی را باید بگیرید، می‌توانید به سادگی همه چیز را گام به گام پیش ببرید و در نهایت نسبت به هدیه‌ای که انتخاب می‌کنید احساس اطمینان خواهید کرد. مراحل ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید و هدیه‌ای را خواهید یافت که ارزش ستایش خواهد داشت.

 

نویسنده: سارا اقبالی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023