آخرین اخبار اقتصادی


همتی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

همتی: اقتصاد کشور به سمت و سوی مثبت در حرکت است/ بانک‌ها به نرخ‌های سود مصوب شورای پول و اعتبار پایبند باشند

رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانکها باید به نرخ‌های سود مصوب شورای پول و اعتبار پایبند باشند و در این زمینه معاونت نظارت بانک…

فرش نقشه افشان شناخته شده ترین طرح ایرانفرش نقشه افشان,فرش طرح افشان,ویژگی فرش طرح افشان

فرش طرح افشان

 

طرح افشان طرح اصيل و بسيار زیبا فرش ماشینی می باشد که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار  می باشد.

 

فرش، هنری سنتی و کاربردی است که ریشه در فرهنگ و تاریخ ایران بزرگ دارد. بنابراین هنری مثل فرش و فرش بافی که قدمتی به سان کل تاریخ را دارد، میتواند کالا و ابزاری برای اشاعه فرهنگ غنی این مرز و بوم باشد. سیاست و خط مشی فرش ماشینی در این باره جدا از فرش دستبافت نیست.

 

در حال حاضر، دو نوع طرح عمده ترنج دار و طرح فرش افشان در فرش ماشینی وجود دارد، که هرکدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند. هرکدام از آنها ویژگی های دارند، که جمع این ویژگی ها در نظر خریدار باعث می شود، که گاها خریدار در هنگامه مراجعه حضوری در نمایشگاه و حتی از طریق درگاه های اینترنتی، فقط،فرش خود را از طریق طرح انتخابی خود دنبال کنند، و توجه زیادی به طرح دیگر نداشته باشند.

 

فرش های دارای ترنج یا لچک وسط سابقه ایی به مراتب طولانی تر از فرش های دارای طرح افشان دارند، و به همین خاطر اکثر خانواده های ایرانی با این طرح آشنایی نسبی دارند.

 

اما دو سوال در اینجا مطرح است، که اولا طرح افشان به چه طرحی اطلاق می شود و دوماً این سوال مطرح میشود که طرح افشان به عنوان طرحی اشنا برای  خریداران و دوستداران فرش، چه ویژگی های داشته است که توانسته خیل عظیمی از نظرها را به سوی خود جلب کند، در ادامه به ترتیب و در حد توان سعی میکنیم به آنها بپردازیم.

 

در گذشته طرح های قالی ایرانی به صورت ترنج در مرکز و گل های ریز در اطراف این ترنج بود، که البته این طرح هنوز مورد علاقه برخی خانواده های ایرانی می باشد. پس از گذشت زمان طراحان فرش اقدام به حذف ترنج میانی کردند ، و فرش طرح افشان را پدید آوردند. طرحی که دارای نقشه بسیار شلوغ و پر از گل های ریز و پراکنده می باشد.

 

ویژگی فرش طرح افشان و نقش آن در دکوراسیون خانه

طرح افشان به دلیل خارج شدن از سبک سنتی بسیار مناسب برای دکوراسیون لوکس و فاخر می باشد و برای اشخاصی که قصد تشکیل زندگی مشترکشان را دارند، به شدت توصیه میشود.

 

۲: ویژگی دیگر طرح افشان، عدم قرینگی بین طرح ونقشه گل هاست. همانگونه که میدانید در بسیاری از طرح و نقشه های جدید فرش ماشینی و دستبافت، همچنان این قرینه بودن نیز به چشم می خورد. اما این قرینه بودن نصفه فرش با نصفه دیگر در طرح افشان وجود ندارد.

 

۳: سومین ویژگی طرح افشان، پیوستگی و انسجام طرح و نقشه این فرش است، به گونه ایی که انسان گماندمیبرد، نقاش آن از ابتدا تا انتها ، قلم خود را از روی کاغذ و بوم نقشه بر نداشته است و این موضوع جلوه ایی منحصر به فرد به فرش های افشان میدهد، به طوری که توانسته خیل عظیمی از قلوب را به سوی خود بکشاند.

 

۴: چهارمین و مهم ترین ویژگی طرح افشان این است که به دلیل نبودن لچک و ترنج، این طرح نقش مهمی در بزرگ نشان دادن فضا، محیط خانه، اتاق و حتی محل کار شما دارد.

 

فرش افشان 700 شانه 

فرش افشان 700 شانه از فرش های پرفروش دسته 700 شانه میباشد که در چندین مدل افشان تولید میشود فرش افشان گلریز ،فرش افشان باغ بهشت ،فرش افشان قوچ و .... نقشه افشان در فرش 700 شانه بیش از 30 مدل افشان تولید میشود که معروف ترین انها برای شما نام برده شد.

 

فرش افشان 1000 شانه

فرش افشان در دسته 1000 شانه هم میتوان گفت از پرفروش ترین نقشه های فرش 1000 شانه هست که در میان انها فرش افشان یاشار فرش افشان درباری فرش افشان ترک و ..... از معروفترین این مدل از فرش میباشد.

 

فرش افشان 1200 شانه 

فرش افشان در 1200 شانه به دلیل ریز بافتی بالای بافت فرش هزار دویست شانه ها از پرفروش ترین نقشه های فرش ماشینی برخوردار هست 

 

قیمت فرش افشان

فرش افشان غالبا به صورت ۷۰۰شانه،۱۰۰۰شانه،۱۲۰۰شانه و فرش ۱۵۰۰شانه بافت میشود، از طرفی هرچه شانه و تراکم فرش افزایش یابد ،از ضخامت فرش کم و فرش دستبافت گونه میشود. بنابراین قیمت فرش افشان ۱۲۰۰شانه از افشان ۷۰۰ شانه بیشتر است

 

فرش نقشه افشان,فرش طرح افشان,ویژگی فرش طرح افشان

فرش نقشه افشان

 

معرفی کوتاه از فرش ستاره کوروش:

تولیدی فرش ستاره کوروش کاشان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی است .در ایران که صنعت فرش ماشینی از بزرگترین افتخارات کشور میباشد فرش کوروش با کادری متعهد و مجرب توانسته حجم زیادی از مشتریان خود را راضی نگه دارد.

 

.فرش کاشان با طراحان و هنرمندان خوش ذوق توانسته است طرح های متنوعی با کیفیت و رنگ بندی زیبا تولید کند که همین امر با عث شده کارخانه های زیادی تمایل به تولید فرش کاشان داشته باشند و خوشنامی آن سبب اعتماد و توجه تولیدی های فرش و مشتریان گرامی ست..

 

فرش  ۵۰۰ شانه، فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه، و فرش ۱۲۰۰ شانه را تولید میکند.

 

کارخانه فرش کاشان، با بالاترین کلکسیون محصولات، تجربه خوبی از یک فرش ایرانی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

فرش ماشینی ستاره کوروش دارای استاندارد های بین المللی و استاندارد ایرانی است و دارای بیشترین صادرات فرش در میان کارخانجات ایران را دارا می باشد. مزیت خرید شما از کارپت کاشان خرید مطمئن و خوب با انتخاب در میان بالاترین تنوع می باشد که این مزیت در فرش کاشان لحاظ شده است.

 

با اطمینان خرید کنید…

و در آخر، کارخانه فرش ستاره کوروش کاشان که عنوان برترین برند تولید فرش ماشینی را در ایران و جهان را با خود یدک می کشد، سعی دارد با بافت فرش های افشان زیبا با کیفیت بالا، رضایت شما را مثل همیشه جلب کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی