منطقه 22 آیینه ی تمام نمای تهران فردامنطقه 22 تهران,خرید خانه در منطقه 22 تهران,خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران


لطفا تمام تصوراتی که از منطقه 22 تهران داشته اید را کنار بگذارید و با من همراه شوید چرا که پشت دریاها شهریست، شهری که دست کم این امکان را به شما می دهد که در آینده زندگی کنید.


منطقه 22 تهران یک بیگ بنگ را پشت سرگذاشته است، به گونه ای نسبت به سایر مناطق تهران، املاک دریاچه چیتگر در بحث فروش آپارتمان در دریاچه چیتگر و خرید آپارتمان در منطقه 22 به پختگی و کمال رسیده است. باغبان بالغ غیوری است که نهال به نهال زحمت کشیده است و باغی از درختان بارور کاشته است و حالا باغ ریشه داری شده است که پرشکوفه شده است و در انتظار میوه است.


منطقه 22 تهران شهری ست با مختصات خاص خود. پس از آبگیری دریاچه خلیج فارس آن اتفاق خاص افتاد. اتفاقی که به پدیده ای بدل شد. ناباورانه جزیره ای دور دریاچه شکل گرفت از برج های بلندمرتبه با شمایلی کاملا مدرن و متفاوت از دیگر مناطق تهران. با چنان سرعتی شهرک سازی در منطقه 22 تهران جلو رفت که حتی بازار نیز غافلگیر شد و به ناگهان حجم زیادی از عرضه و تقاضای امتیازهای مسکونی و تجاری اداری از پروژه های در حال ساخت املاک منطقه 22 به جریان افتاد.


همین جریان سبب ساز شد تا منطقه 22 تهران مبدل شود به منطقه ای با بالاترین استانداردهای شهری و شاخص توسعه پایدار شهری با شمایلی که هر روز در حال تحول و مدرن شدن است. به گونه ای که هر شهروندی که گام در منطقه 22 می گذارد و املاک چیتگر را رصد می کند به این تفاوت کیفیتی بین منطقه 22 و دیگر مناطق تهران پی می برد.

 

منطقه 22 تهران,خرید خانه در منطقه 22 تهران,خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران

 
منطقه 22 تهران با داشتن گزینه های وسوسه انگیز و مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت خود را به رویای سرمایه گذاران در بخش املاک نزدیک کرده است. گزینه هایی چون شهرک آسمان، شهرک شهید صیاد شیرازی، برج های دور دریاچه، مجموعه فاخر بام لند، شهرک مسکونی چیتگر، شهرک آبشار، شهرک مسکونی شهید خرازی، شهرک مدرن و در حال توسعه مرواریدشهر، مجموعه بزرگ ایران مال، رزمال، تهران مال، مجتمع تجاری اداری آرتمیس، بیمارستان مغز پروفسور سمیعی، شهرک های در حال ساخت ناحیه کوهک، برج های شرق آزادگان و شهرک های حومه ی منطقه 22، همگی گزینه های رنگارنگی هستند که خریداران و سرمایه گذاران را به ماندن و سرمایه گذاری در املاک منطقه 22 ترغیب می کنند.


آنچه املاک منطقه 22 را از کل شهر تهران متمایز می کند افزایش قیمتی است که به واسطه ی پیشرفت فیزیکی پروژه های کلان تجاری اداری یا خدماتی اتفاق می افتد و این افزایش قیمت جدا از درصد تورمی است که در حالت کلی بازار ملک و مسکن را تحت تاثیر قرار می دهد، این موضوع وجه تمایز بسیار مهمی است که منطقه 22 را از سایر مناطق تهران جدا می کند.


دهه ی بعد برای صاحبان سرمایه و سازندگان، دهه ی رقابت بر سر کیفیت است. این حجم از بلندمرتبه سازی زمانی که تکمیل و تحویل شود طبیعتا عرضه زیاد شده و تقاضا کاهش می یابد. نتیجه اینکه همان تعداد اقلیت متقاضی که در بازار هستند و با گزینه های پیشنهادی متعدد روبرو می شوند دست به مقایسه زده و از نظر کیفیت و البته قیمت مناسب ترین را انتخاب می کنند.


بنابراین آینده ی سرمایه گذاری در بخش مسکن حول محور قلب تپنده ای به نام منطقه 22 می چرخد. املاک چیتگر و املاک منطقه 22 آیینه ی تمام نمای تهران فرداست

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------