سرمایه گذاری در چیتگرسرمایه گذاری در چیتگر,سرمایه گذاری در برج های چیتگر

سرمایه گذاری در چیتگر

 

سرمایه گذاری در چیتگر که بخشی از منطقه ی ۲۲ استان تهران می باشد، این روز ها سر و صدای قابل توجهی ایجاد کرده و مورد توجه اکثر سرمایه داران قرار گرفته است. اما سوالات متعددی در این رابطه وجود دارد، سوالاتی نظیر این که چرا سرمایه گذاری در چیتگر توصیه می شود؟ این شهرک از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ آیا سرمایه گذاری در این شهرک ریسک بالایی دارد؟ و ده ها سوال دیگر.

 

مطمئناً اگر شما هم می خواهید در این زمینه سرمایه گذاری کنید سوالاتی از این قبیل پرسش ها در ذهن تان جولان می دهند. سوالاتی که همگی کاملاً به جا و منطقی هستند. فلذا در چنین سرمایه گذاری های نسبتاً وسیع و هنگفتی باید محتاط و پرسش گرانه پا پیش گذاشت، به طوری که دیگر سوالی بی جواب باقی نماند و سرمایه گذار با اطمینان خاطر سرمایه ی خود را به میان آورد.

 

تعدد بالای تقاضا کننده هایی که قصد سرمایه گذاری در چیتگر را دارند سبب شده ما نیز راهنمایی هایی در این راستا ارائه دهیم، راهنمایی هایی که سعی شده در آن ها پاسخ متداول ترین پرسش ها گنجانده شود تا متقاضیان با آگاهی بیشتر، تصمیم نهایی خود را بگیرند.

 

درواقع اگر می خواهید با ویژگی ها، شرایط، مزایا و روش های سرمایه گذاری در برج های چیتگر آشنا شوید و اطلاعات خود را در این موضوعات تکمیل کنید تا انتهای متن همراه ما باشید.

 

نکاتی پیرامون سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک و آپارتمان

بیایید ابتدا به طور کلی در رابطه با سرمایه گذاری در زمینه ی خرید ملک و آپارتمان صحبت کنیم. سرمایه گذاری فرایندی است که راه و روش های بسیار زیادی دارد که این مورد یکی از متداول ترین روش هاست، زیرا با توجه به مستندات موجود سرمایه داران کشورِ ما علاقه ی وافری به این روش دارند و معتقدند خرید ملک و آپارتمان سود بالایی دارد. اما آیا واقعاً این اعتقاد درست است؟

 

افراد بسیار زیادی با ورود به این حوزه و سرمایه گذاری در آن توانسته ها به سود های کلانی برسند، سود هایی که بسیار وسوسه انگیز و مطلوب هستند. اما لازم به تاکید است موفقیت در این مسیر به اطلاعات، تجربه و آگاهی نیاز دارد، چرا که اگر بدون اقدامات لازم و فقط با استناد بر کسب سود سرمایه داران دیگر وارد این حوزه شوید، متضرر شدن و سوخت سرمایه دور از انتظار نیست. به عبارتی دیگر کسانی می توانند در این حوزه با کسب سود های بالا به موفقیت برسند که نکات موثر و اقدامات لازم را بدانند و قدم های خود را آگاهانه بردارند.

 

از آن جا که این روش از سرمایه گذاری مستلزم پرداخت بهای چشمگیری است، می بایست آن را از جهات مختلفی مورد بررسی قرار دهید تا درصد و میزان سود دهی خود را بیفزایید. گفتنیست در ادامه این روش را بررسی کرده و چند مورد از مزایا و نکاتش را آورده ایم که لازم است پیش از عمل به هر اقدامی آن ها بدانید:

 

همان طور که می دانید روش های عدیده ای برای سرمایه گذاری در اختیار افراد قرار دارد، روش هایی نظیر سرمایه گذاری با خرید سکه، طلا، سهام، اوراق بهادار و ... . این روش ها در مقایسه با خرید ملک و آپارتمان ریسک پذیری بالایی می طلبند و درصد بروز ضرر در آن ها به مراتب بیشتر است. در حقیقت ملک و زمین در ایران از جمله چیز هایی هستند که روند صعودی آن ها در چندین سال اخیر کاملاً مشهود است.

 

از ان جا که ملک و آپارتمان از واجبات زندگی است، تقاضا در این زمینه به هیچ وجه متوقف نمی شود؛ به همین جهت بازده این روش از سرمایه گذاری حتمی است. البته گفتنیست زمان بازده یعنی فاصله ی میان تاریخ فروش و خرید بر اثر عوامل مختلفی ممکن است بلند و یا کوتاه شود.

 

برای این که بازده سریعی داشته باشید می بایست منطقه و محل مناسبی انتخاب کنید. این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است، لذا اگر محل مناسبی برای خرید ملک و آپارتمان برگزینید، علاوه بر این که در مواقع دلخواه به بازده سریعی خواهید رسید، می توانید سود بیشتری از آن خود کنید.

 

و ده ها مورد دیگر امثال موارد فوق.

 

با توجه به موارد بالا حتماً متوجه شده اید که مهم ترین نکته پیرامون سرمایه گذاری در زمینه ی ملک و املاک انتخاب منطقه و یا محلی مناسب برای خرید است. در راستای اهمیت بالای این موضوع لازم است بگوییم شهرک چیتگر از جمله بهترین گزینه هایی است که در این راستا به شدت توصیه می شود، اما اگر می خواهید علل این توصیه را بدانید خواندن تیتر بعدی را از دست ندهید.

 

چرا سرمایه گذاری در چیتگر توصیه می شود؟

 

سرمایه گذاری در چیتگر,سرمایه گذاری در برج های چیتگر

روش های سرمایه گذاری در چیتگر

 

چیتگر در واقع نام بزرگ ترین دریاچه ی مصنوعی واقع در سطح استان تهران است که دارای بستر های پهناوری در اطراف خود به جهت اجرای پروژه های ساخت و ساز می باشد که پروژه لبخند 2 از جمله پروژه های لوکس مناسب سرمایه گذاری در منطقه می‌باشد. اگر نگاهی به این شهرک بیندازید می بینید در حال حاضر پروژه های در دست ساخت و یا به پایان یافته ی نسبتاً زیادی در این قسمت از تهران وجود دارند، پروژه هایی که سرمایه گذاری در آن ها به واسطه ی وجود دلایل پر شماری به شدت توصیه می شود.

 

هجوم سرمایه داران برای خرید املاک و ساختمان های چیتگر نشان می دهد افراد متعددی مزایای حاکی از این سرمایه گذاری را می دانند و به خوبی به علل این توصیه آگاهند، اما اگر هنوز در رابطه با عمل به این توصیه مطمئن نیستید و ابهاماتی پیرامون آن دارید، بد نیست چند مورد از مهم ترین مزایایی که دارد را بگوییم.

 

این مزایا عبارتند از:

مناسب بودن یک منطقه و شهرک برای خرید ملک به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از مهم ترین موارد از این عوامل، شرایط دسترسی به شهرک از نظر مسیر ها است. به عبارتی ساده تر شهرکی که نزدیک به مسیر های اصلی شهر قرار داشته باشد، از مطلوبیت به مراتب بیشتری برخوردار است.  چیتگر نیز این دست شهرک ها محسوب می شود، چرا که می توان از طریق مسیر هایی چون بزرگ راه خرازی، بزرگ راه حکیم قربت، اتوبان تهران کرج و ... رفت و آمد کرد. وجود این مسیر ها در اطراف چیتگر منجر شده شرایط دسترسی به آن کاملاً مطلوب و راحت باشد.

 

شهرک هایی که به منظور سکونت احداث می شوند، می بایست دارای بستر هایی مناسبی به جهت تامین مایحتاج ضروری زندگی باشند، یعنی بستر هایی برای خرید خورد و خوراک و ... . جالب است بدانید شهرک چیتگر نه تنها دارای بهترین بستر ها برای تامین مایحتاج ضروری است، بلکه ساکنین این شهرک می توانند مواردی چون پوشاک و ... را که جزء ضرورات محسوب نمی شوند هم تهیه کنند، فلذا چیتگر دارای مراکز خرید وسیعی است. درواقع باید گفت چیتگر زیر ساخت های بسیار مطلوبی در این زمینه دارد.

 

مجاورت با دریاچه ی زیبای چیتگر و دوری از مرکز شهر منجر شده این ناحیه آب و هوای مطبوعی داشته و از آلودگی های مرکز تهران دور باشد. دوری از آلودگی و هیاهوی موجود در سطح تهران از ویژگی های بارز چیتگر به شمار می رود.

 

از جمله مهم ترین مزایای چیتگر در رابطه با سرمایه گذاری، روند صعودیِ قیمت های آن است. املاک این منطقه در مقایسه با مناطق دیگر همواره پیشرفت چشمگیر تری داشته و الان جزء بهترین شهرک های تهران شمرده می شود. اتمام پروژه های تفریحی، گسترش جاذبه ها و به پایان رسیدن ساخت و ساز های نیمه کاره مطمئناً منجر به صعود هر چه بیشتر این روند خواهند شد. از این رو اگر برای سرمایه گذاری در این شهرک مطمئن هستید، هر لحظه و ثانیه را باید غنیمت شمرده و به سرعت اقدام کنید.

 

برج ها و ساختمان های ساخته شده در این شهرک با پیروی از مدرن ترین استاندارد ها ساخته شده اند. به گونه ای که همگی شامل بهترین امکانات هستند، امکاناتی که هر خریداری را وسوسه می کند. از جمله بعضی از این امکانات شامل دوربین های مدار بسته، بهترین آسانسور ها، سالن های ورزشی، استخر و ... می باشند.

 

و ...

 

به طور کلی اصلی ترین علت این توصیه سود دهی بالایی است که انتظار می رود در آینده از املاک این شهرک کسب شود، البته ناگفته نماند هر روشی برای سرمایه گذاری ریسک های مختص به خود را دارد که خرید ملک از چیتگر نیز این قائده مستثناء نیست و نباید بروز اتفاقات ناگهانی را غیر ممکن دانست.

 

چند نکته ی جذاب درباره ی شهرک چیتگر

 

سرمایه گذاری در چیتگر,سرمایه گذاری در برج های چیتگر

سرمایه گذاری در ساختمان های چیتگر

 

شهرک چیتگر و شرایطی که دارد شامل ویژگی های منحصر به فرد و نکات بسیار جذابی است که در قسمت پایین به چند نمونه از آن ها اشاره کرده ایم، چرا که دانستن آن ها خالی از حسن نخواهد بود:

 

این شهرک در بزرگ ترین منطقه ی استان تهران یعنی منطقه ی ۲۲ قرار دارد.

 

چیتگر خوش آب و هوا ترین قسمت از این منطقه می باشد.

 

فعالیت های ساخت و ساز در چیتگر به گونه ای اجرا می شوند که موفق به کسب گواهینامه های بسیار معتبری از انواع و اقسام مراجع شده اند. برخی از این گواهی نامه ها عبارت هستند از گواهینامه ی ISO، گواهینامه ی سیستم مدیریت یکپارچه، گواهینامه ی سیستم رضایت مشتری، گواهینامه ی مدیریت ایمنی، گواهینامه ی کنترل کیفیت پروژه و گواهینامه ی زیست محیطی.

 

مرکز شهر تهران تا چیتگر فاصله ای به اندازه ی ۲۲ کیلومتر دارد.

 

مسیر فی ما بین فرودگاه بین المللی مهرآباد تا چیتگر تنها ۱۳ کیلومتر است.

 

ظرفیت پارکینگ های اکثر برج ها و ساختمان ها همواره عدید تر از تعداد واحد ها می باشند.

 

همه ی واحد ها شامل انبار هایی اختصاصی هستند‌.

 

اکثراً دارای آسانسور هایی هستند که علاوه بر حمل نفر قادر به حمل بار هم می باشند.

 

ساختمان ها نه تنها به سیستم دوربین مجهز شده اند بلکه دارای سیستم محافظتی اطفاء حریق نیز هستند.

 

برج های این شهرک در کل کشور ایران منحصر به فرد می باشند، چرا که همگی طبق استاندارد های ساختمان سازی جهانی ساخته شده اند‌.

 

اسکلت فلزی برج ها به قدری باکیفیت و مرغوب هستند که از طرف کنفرانس سازه های فولادی کشور، مورد تایید قرار گرفته اند.

 

تقسیم بندی اراضی منطقه ی ۲۲ به گونه ای است که 327 هکتار از آن به احداث فضا های آموزشی، 1265 هکتار برای احداث فضا های سبز، ۶۲ هکتار برای اماکن آموزشی، ۱۶۸ هکتار اماکن آموزش عالی و ۲۳۸ هکتار برای امکانات خدماتی اختصاص داده شده است. علاوه بر این ها ۳۵۵ هکتار دریاچه و ۱۱۶۲ هکتار نیز مختص به احداث اماکن مسکونی می باشد که با احتساب تمام موارد مذکور و در کل شامل ۶۲۰۰ هکتار می شود.

 

از ۱۱۶۲ هکتاری که در مورد قبلی گفتیم برای اماکن مسکونی در نظر گرفته شده است، ۱۸۰۰ هکتار آن متعلق به شهرک چیتگر و اطراف دریاچه است.

 

میزان فضا های سبزی که در این شهرک در دست ساخت هستند به طور کلی ۴ برابر بیشتر از حد متوسط کل استان تهران می باشند.

 

بد نیست بدانید در مرکز شهرک منطقه ای تجاری تحت عنوان چهار باغ وجود دارد که بر اساس معماری سنتی و اصیل ایرانی بنا شده است.

 

هر یک از برج ها دارای فضای سبزی مجزا می باشند.

 

گفتنیست علاوه بر احداث فضای سبز مشاع برای هر برج، هر یک از واحد ها به اندازه ی چیزی حدود ۴۰ متر مربع فضای سبز اختصاصی دارند.

 

برخی از واحد ها دارای ویوی بسیار زیبایی از دریاچه ی چیتگر هستند.

 

در این شهرک جاذبه های زیبایی چون پارک جنگلی چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی، پارک جنگلی لتمان، آبشار تهران، انواع مسیر ها برای کوهنوردی و طبیعت زیبای دامنه های کوه البرز وجود دارند.

 

آشنایی با روش های سرمایه گذاری در چیتگر

برای ورود به حوزه ی سرمایه گذاری در چیتگر روش های مختلفی وجود دارد، روش هایی که هر کدام به نوبه ی خود از ویژگی های جداگانه ای برخوردارند. در این میان یکی از بهترین روش هایی که به شدت پیشنهاد می کنیم اقدام متقاضیان از طریق درگاه های اینترنتی است.

 

در حقیقت وب سایت ما با بهره مندی از درگاه های اتصال آنلاین و غیر حضوری این بستر را فراهم کرده است تا تمام متقاضیان بتوانند در کم ترین زمان و بهترین کیفیت ابتدا املاک چیتگر را مورد بررسی قرار دهند، سپس با توجه به بررسی های انجام شده تصمیم خود را نهایی کنند.

 

در انتها توصیه می کنیم برای سرمایه گذاری در چیتگر ابتدا بودجه ی خود را به طور دقیق مشخص کنید تا بتوانید بررسی های بهتر و مسمر ثمر تری داشته باشید.

 

همچنین برای رهن و اجاره در چیتگر اینجا کلیک کنید

 

https://foroosh22.com

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------