آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,افزایش نرخ سود سپرده‌های بانکی

نرخ سود سپرده‌های بانکی افزایش یافت

سقف‌های جدید نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانکی، توسط شورای پول و اعتبار تعیین شد. به گزارش ایسنا، شورای پول و…


سرمایه گذاری در بورس را حرفه ای یاد بگیرید!سرمایه گذاری در بورس,آموزش بورس,بازار بورس

آموزش بورس

 
تصمیم با شماست؛ اما باور کنید با سپرده‌گذاری در بانک‌هایی که سودی بیش از ۱۵ درصد به شما اعطا نمی‌کنند واقعا راه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست. فرق شما با افراد موفقی که در بازار بورس به رشد و ثروت رسیده‌اند در چیست؟ آنها هم دقیقا افرادی شبیه شما هستند که با علم، تجربه و آگاهی توانسته‌اند به موفقیت و درآمدی بسیار بیشتر از حد تصورات‌تان دست پیدا کنند.

 

برخی دارای هوش اقتصادی ذاتی هستند که شاید ارثی است یا به خاطر شرایط خاص زندگی‌شان در آنها به وجود آمده است. اما این به این معنا نیست که شما امکان رشد هوش اقتصادی را ندارید و فقط عده‌ای خاص از افراد دارای این نوع از هوش هستند. همه می‌توانند این هوش را در خود تقویت کنند. کافی است، روش کار را بدانید و در مسیری درست قدم بردارید.

 

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین روش‌های ارتقای هوش تجاری و اقتصادی، هم‌نشینی با افراد خبره در این حوزه، اساتید کاربلد و شرکت در دوره‌های آموزشی است. مجموعه‌ای مانند «خانه سرمایه» با هدف ارتقای هوش اقتصادی علاقه‌مندان به فعالیت در بازار بورس از سال ۱۳۹۰ تا کنون فعالیت خود را با مدیریت علی صابریان آغاز کرده است.

 

وی که تجربه سال‌های متمادی فعالیت در بازار بورس را دارد به کمک اساتید خبره و گزینش‌شده باتجربه در حوزه بورس، اقدام به راه‌اندازی تیمی کرده است که سالانه تعداد زیادی فارغ‌التحصیل موفق را روانه بازار بورس می‌کند.


خانه سرمایه؛ اهمیت بی‌گدار به آب نزدن

سرمایه گذاری در بورس,آموزش بورس,بازار بورس

کلاس های آموزشی بورس

 
خانه سرمایه از مجموعه‌های آموزشی باسابقه‌ای است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون با مدیریت علی صابریان در حوزه آموزش صحیح بازار بورس به علاقه‌مندان فعالیت می‌کند. بورس را باید از کسانی آموخت که در این بازار، تجربه‌های فراوانی کسب کرده‌اند و با چم و خم آن به خوبی آشنایی دارند. مدیریت مجموعه «خانه سرمایه» با گردآوردن اساتید برتر و باتجربه و استفاده از آموزش کاربردی به تعداد زیادی از دانش‌آموختگان خود کمک کرده است که به بورس وارد شوند و با به کارگیری دانش و تجربه شان به نتایجی درجه یک دست پیدا کنند.

 

در خانه سرمایه، داشتن نگاهی منطقی و استفاده از آمارها و اطلاعات در کنار بهره‌مندی از شهود و احساسات صحیح آموزش داده می‌شود. تلفیق این آموزه‌های کاربردی است که باعث شده تا کنون حدود ۱۴۰۰ فارغ‌التحصیل خانه سرمایه، دست پُر از این مجموعه راهی بورس شوند.


همان‌طور که پیش‌تر هم عنوان شد، برای موفقیت در بازار پرهیاهوی بورس نیاز به راهنمایی‌ها و آموزش‌هایی است که از روی تجربه، سواد و دانش به دیگران منتقل می‌شوند. اساتید خانه سرمایه از افراد باسابقه‌ای هستند که در دوره‌های مختلف، به بهترین شکل ممکن به دانشجویان دوره‌های عادی(حضوری) و مجازی، مفاهیم و شگردهای لازم برای حضور در بورس را می‌آموزند. بعضی از افراد از ورود به بورس و حتی شنیدن نام آن هم احساس وحشت می‌کنند و براین باورند که بورس، یعنی ریسک شدید.

 

خب، این ایده تا حدی صحیح است اما به هیچ‌وجه کامل نیست. در واقع، اگر بی‌گدار به آب بزنید و بی‌اطلاعات کافی و آموزش به سمت بورس بروید احتمالا ترس‌ها و وحشت‌هایی که از بورس وجود دارد، برای‌تان به حقیقت می‌پیوندد. اما اگر دیدتان را باز کنید و به بهره‌مندی از آموزش‌های صحیح و کمک اساتید خبره وارد بورس شوید، قطعا و حتما نتایجی مناسب و عالی کسب خواهید کرد. فقط باید در این مسیر، یادتان بماند که بی‌گدار به آب زدن در بورس جایز نیست. آموزش و آگاهی، شرط موفقیت‌تان خواهد بود.


در کلاس های این مجموعه آموزش های مهمی از جمله:
•    عرضه اولیه
•    صندوق سرمایه گذاری
•    تحلیل تکنیکال
•    تحلیل بنیادی
•    اندیکاتور ها
و ... را به بهترین شکل خواهید دید.


دوره‌های خانه سرمایه؛ عادی و مجازی

سرمایه گذاری در بورس,آموزش بورس,بازار بورس

سرمایه گذاری در بورس

 
خانه سرمایه با شناخت نیازهای آموزشی و آگاهی از شرایط و خواسته‌های دانشجویان و افراد خواهان یادگیری بورس، خدمات آموزشی خود را در دو محور پیگیری می‌کند؛ آموزش عادی (حضوری) و آموزش از نوین (غیرحضوری). در دوره‌ عادی، امکان حضور در کلاس بورس خانه سرمایه مقدور است و در دوره نوین هم از طریق وبسایت خانه سرمایه، امکان استفاده از تجربیات اساتید مهیا شده است. در زمینه دریافت شهریه خدمات آموزشی هم همکاری‌های لازم برای ایجاد شرایطی مطلوب برای دانشجویان در نظر گرفته می‌شود.

 

دیگر فرقی نمی‌کند که اهل آموزش از طریق شرکت در کلاس‌های حضوری هستید و این سبک را بیشتر می‌پسندید یا دوست دارید بنا به دلایل مختلف در کلاس‌های غیرحضوری شرکت کنید، در هر حال، برای‌تان امکانات آموزشی لازم در خانه سرمایه فراهم شده است.


این روزها که گرفتاری‌های زندگی بیش از هر زمان دیگری است و مشکلاتی مانند ترافیک و دشواری مدیریت زمان از دغدغه‌های بیشتر افراد به شمار می‌رود، دوره‌های غیرحضوری می‌تواند به یکی از بهترین روش‌های آموزش بدل شود. دوره غیرحضوری خانه سرمایه موسوم به دوره نوین، برای کسانی است که شرایط حضور در دوره‌های حضوری را ندارند اما به دنبال یادگیری مباحث بورسی به طور دقیق و کامل هستند.

 

باید بدانید که هدف خانه سرمایه به جیب زدن سودهای کلان با شعارهای تبلیغاتی نیست. هدف مجموعه خانه سرمایه از ابتدای راه‌اندازی، دست‌یابی به تعاملات برد-برد بوده و هست. اساتید و مدیریت این مجموعه که در فعالیت‌های تجاری و اقتصادی به موفقیت‌های زیادی رسیده‌اند و سوابقی قابل تأمل دارند، به پیش‌برد اهداف برد-برد در تعاملات و ارتباطات بسیار وارد هستند. حتی شما می توانید پکیج آموزش بورس این مجوعه را خریداری کنید و از طریق آن آموزش خود را تکمیل کنید. پس نگران نتیجه نباشید و اگر قصد یادگیری بورس را دارید، هوشمندانه به سراغ آموزش بروید.


ارائه مدرک بین المللی بورس
هر فرایند موفقی باید به نتیجه‌ای مطلوب و ملموس ختم شود. شرکت در دوره‌های مختلف خانه سرمایه هم علاوه بر اینکه به شما اطلاعاتی جامع و کاربردی درباره حضور و فعالیت در بورس می‌دهد، با معرفی شما به سازمان فنی و حرفه‌ای همراه است. خانه سرمایه، تنها مجموعه‌ای است که مجوزهای لازم برای معرفی دانش‌آموختگان خود به سازمان فنی و حرفه‌ای برای شرکت در آزمون نهایی آمادگی ورود به بورس را داراست.

 

مدرکی که از این سازمان اخذ می‌شود، قابلیت ارائه به نقاط مختلف دنیا را دارد و اعتبار بین‌المللی آن بسیار بالاست. سازمان جهانی کار هم مدرک صادره از سازمان فنی و حرفه‌ای را تایید می‌کند. هیچ مرکز آموزشی دیگری در حوزه بورس در ایران به جز خانه سرمایه، از این امکان یعنی معرفی دانش‌آموختگان به سازمان فنی و حرفه‌ای برای شرکت در آزمون و دریافت مدرک معتبر برخوردار نیست.


شرکت در دوره عادی و نوین مجموعه آموزشی خانه سرمایه به شما کمک می‌کند تا قدم‌هایی محکم و صحیح در بازار بورس بردارید. گواه موفقیت‌های این دوره‌ها، فارغ‌التحصیلانی است که نتایجی مثبت گرفته‌اند و می‌توانند به عنوان الگویی مناسب، چشم‌انداز موفقیت را برای‌تان ترسیم کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------