آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,قیمت نفت

کرونا نفس قیمت نفت را گرفت

قیمت نفت روز جمعه ۲ درصد کاهش داشت و نفت برنت بیشترین افت هفتگی طی بیش از یک سال اخیر را به ثبت رساند. به گزارش تسنیم به نقل…


تجربیات مدیر تولیدی کیف و کوله پشتی چرم مللتولیدی کیف و کوله پشتی چرم ملل

 
اگر میخواهید یک کسب و کار پردرآمد با کمترین سرمایه را شروع کنید، میتوانید به راحتی با خریدن یک چرخ سراجی حتی در منزل خودتان تولید کیف و کوله پشتی حتی چمدان و ساک مسافرتی همچنین انواع ساک ورزشی و کیسه های پارچه ای را شروع کنید.


دقیقا در شرایط اقتصادی کنونی همه ما به دنبال راه حلی برای بالابردن درآمدمان در سطح اقتصادی خود هستیم.


در زمینه سراجی شاخه های مختلف تولیدی کیف وجود دارند:
1-کوله پشتی که خود به شاخه های کوله مدرسه، کوله پشتی مسافرتی، کوله ورزشی، کوله پشتی لپ تاپ، کوله پیاده روی، کوله کوهنوردی و کوله پشتی اربعین تقسیم میشود.


2-کیف برزنتی شامل: کیف لپ تاپ، کیف مدرسه، کیف همایش، کیف تبلیغاتی،کیف سمینار ، کیف دوشی و کیف کمری.


3-چمدان مسافرتی، چمدان خلبانی، چمدان چرخ دار.


4-کیف های اداری که متشکل از کیف چرم طبیعی، کیف چرم مصنوعی و کیف سامسونت میباشد.


5-کیف پول اسپرت، کیف پول برزنتی ، کیف پول چرمی.


6-انواع کلاسور و فولدرها ، کلاسور دورزیپ ، فولدر چرمی.


همانطور که ملاحظه فرمودید در تولیدی کیف چند مدل جنس مورد استفاده قرار میگیرد که کیف برزنتی ، کیف چرم طبیعی ، کیف چرم مصنوعی و کیف پارچه ای را از هم متمایز میکند.
نکته قابل توجه این است که شما بتوانید شرایط بازار هدف خود را در نظر بگیرید تا یکی از شاخه های تولیدی کیف و کوله پشتی را انتخاب کنید.


به طور مثال کیف ارزان قیمت برای شرایط رکود اقتصادی یا کیف همایش برای تولید و پخش عمده کیف یا تولید چمدان مسافرتی برای فصلهای سفر و قبل از عید ، همچنین کیف مدرسه و کوله پشتی مدرسه در فصل مدرسه بازار.


شما باید قبل از تولید کیف به فکر پخش عمده کیف خود باشید.لذا شناخت بازار امری است بسیار حائز اهمیت.


کافی است به یکی از مراکز آموزش سراجی و کیف دوزی مراجعه بفرمایید و در کمترین زمان ممکن که فکر میکنم حدود یک الی دو ماه میباشد ، این حرفه را بیاموزید و با خریدن یک چرخ سراجی که حدود سه الی چهار میلیون تومان میباشد ، به درآمدزایی برسید.


مجموعه تولیدی کیف چرم ملل در سال 1389 از بازار واردات به سمت تولید تغییر مسیر داد و با به کارگیری افراد جوان و با انگیزه شروع به گسترش فعالیت تولید انواع کیف نمود.


پس از مدتی کوتاه با رعایت قوانین حرفه ای تولید توانست هدف خود را که تولید با بالاترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت بود به واقعیت تبدیل کند.


خوش قول بودن در تحویل سفارش مطابق زمانی که مشتری مقرر فرموده یکی از مهمترین رمز های موفقیت تولیدی کیف و کوله پشتی چرم ملل میباشد که بعد از چند سال هم اکنون در زمینه تولید کیف همایش و سمینار، تولید کوله پشتی و کیف مدرسه، همچنین تولید انواع چمدان و کیف  تبلیغاتی توانسته ایم نظر سازمان ها، دانشگاه ها، ارگان های دولتی و خصوصی را به خود جلب کرده وهر ساله بر تولید خود بیافزاییم.


در حال حاضر 5 خط تولید به صورت موازی مشغول به کار هستند و همچنان در تلاشیم تا بتوانیم از افراد متعهد و کاربلد بیشتری در زمینه تولید محصولات چرم طبیعی و برزنتی استفاده کنیم.


تولیدی کیف و کوله پشتی چرم ملل

88936340-88502500
09123359875-09124152407
www.melalcharm.com
www.kifemelal.com

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------