آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,یارانه

سه‌شنبه (20 خرداد) یارانه نقدی واریز می‌شود

سازمان هدفمندی یارانه زمان پرداخت یک صد و دوازدهمین مرحله یارانه نقدی را ۲۰خرداد اعلام کرد. به گزارش ایلنا، یک صد و…


سرمایه گذاری پرسود و مطمئن؛ فقط با چند کلیکسرمایه گذاری پرسود,صندوق های سرمایه گذاری,بورس

 
بدیهی است همه ما برای تحقق اهداف کوتاه و بلندمدت خود نیاز به «سرمایه» داریم. این در حالی است که منابع در اختیار ما عموماً نسبت به نیازهای ما محدود هستند. بنابراین دغدغه همیشگی ما، کسب منابع جدید، مطمئن و پایدار بوده است.


تجربه اقتصادی سالهای اخیر، حاکی از آن است که سرمایه گذاری در ارزهای شاخص (دلار و یورو) و فلزات گرانبها (طلا و سکه) به دلیل نوسانات شدید آن، دیگر منبع قابل اعتمادی محسوب نمی شوند. همچنین انجام معاملات خرد (دلالی) نیز نیازمند دارا بودن پیش زمینه ای از دانش و مهارت اولیه در مورد کالا یا خدمت موردنظر می باشد. ارزهای دیجیتال (همچون بیت کوین) نیز دچار آفت هایی چون دشواری انجام معامله، نوسانات شدید بهاء و عدم اطمینان به میزان نقدشوندگی در مقایسه با ارزهای شاخص در عموم مردم هستند. از سوی دیگر، بسیاری از افرادی که پیش از این در مسکن و خودرو سرمایه گذاری می کرده اند نیز به دلیل نیاز به سرمایه اولیه بالا، دیگر رغبت کمتری به این موارد نشان می دهند.


راهکارهای جایگزین این گروه، استفاده از سود بانکی و همینطور صندوق های سرمایه گذاری می باشد. پس از بخشنامه جدید بانک مرکزی مبنی بر کاهش قابل توجه سود سپرده بانکی بلندمدت، سود اعطایی صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت به سرمایه گذاران خود، در مقایسه با بانکهای دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری، فاصله قابل توجهی گرفته است.

 

این صندوق ها، سرمایه مشتریان خود را با نسبت های از پیش تعیین شده و به صورت همزمان در سهام (بورس)، اوراق مشارکت و سپرده بانکی، سرمایه گذاری کرده و در بازه های یک ماهه، سود تضمین شده ای را به مشتریان خود پرداخت می نمایند.


آمار و نمودارهای بازدهی این صندوق ها نشان دهنده آن است که سود تخصیص یافته ماهانه بطور میانگین بیش از 25 درصد بوده و هیچگاه از 22 درصد کمتر نشده است. در این میان برخی از صندوق ها حتی سودهای بیش از 30 درصد را در آمارهای خود ثبت نموده اند که این میزان حدود 15 درصد بالاتر از حداکثر سود اعطایی برخی از بانک ها می باشد. این صندوق ها علاوه بر اینکه دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار هستند، شرکت هایی نیز به عنوان مدیر، متولی و حسابرس بر حسن اجرای تعهدات آن نظارت مستقیم دارند. بنابراین سرمایه گذاری در این صندوق ها می تواند بهترین گزینه پیش رو برای هموطنان عزیز باشد.


در همین راستا، اخیراً شرکت آسان پرداخت، قابلیت سرمایه گذاری غیر حضوری در این صندوق ها را به اپلیکیشن آپ افزوده است. هم اکنون شما می توانید از طریق گزینه "سرمایه گذاری" و سپس با انتخاب گزینه "صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت" با سهولت و تنها با چند کلیک، اقدام به صدور و ابطال واحدهای سرمایه گذاری نمایید. همچنین در قسمت داشبورد، قادر به مشاهده لحظه ای میزان سرمایه، سود دریافتی و گردش حساب خود خواهید بود. راهنمای کامل تصویری نیز در پنل موردنظر قابل دسترسی می باشد.


اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید در این لینک کسب نمائید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------