آخرین اخبار اقتصادی

بنزین،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

خبر مهم وزارت نفت درباره سهمیه جدید بنزین/ سهمیه بنزین خودروها چه تغییری کرد؟

سهمیه بنزین تیرماه خودروهای شخصی بدون هیچ‌گونه تغییری، ساعت صفر بامداد جمعه (یکم تیر) در کارت‌های هوشمند سوخت شخصی شارژ شد.…

متقاضیان برای خرید تایر «کد پیش ثبت‌نام» را اخذ کنند خرید تایر,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
سامانه تخصیص تایر و روغن موتور در اطلاعیه‌ای به متقاضیان خرید تایر خودرو‌های سواری بر اخذِ "کد پیش ثبت‌نام" از طریق سامانه، پیش از مراجعه به فروشگاه‌های عرضه‌کننده تایر، تاکیده است. 

سامانه تخصیص تایر و روغن موتور در تازه‌ترین اطلاعیه خود، به متقاضیان خرید تایر سواری اعلام کرده که برای خرید، دارا بودن "کد پیش ثبت‌نام" جهت تسریع در انجام استعلام‌ها و فرآیند خرید تایر لازم است؛ البته عرضه تایر، منوط به موجودی تایر مورد درخواست مشتری در فروشگاه است. 

 

به گزارش ایسنا، سامانه تخصیص تایر و روغن موتور در اطلاعیه‌ای به متقاضیان خرید تایر خودرو‌های سواری بر اخذِ "کد پیش ثبت‌نام" از طریق سامانه، پیش از مراجعه به فروشگاه‌های عرضه‌کننده تایر، تاکیده است.

 

در این اطلاعیه جهت اطلاع متقاضیان خرید تایر سواری از طریق سامانه تخصیص تایر و روغن موتور آمده است:

 

۱- هنگامی که به فروشگاه مراجعه می‌کنید، کد پیش ثبت‌نام را همراه داشته باشید؛ در صورتیکه به این کد دسترسی نداشتید، مجددا اطلاعات ناوگان را در همین سامانه وارد کرده و کد پیش ثبت‌نام خود را ملاحظه و اخذ کنید.

 

۲- کد پیش ثبت‌نام، صرفاً جهت تسریع در انجام استعلامات و فرآیند خرید تایر سواری صادر می‌شود؛ ضمن اینکه عرضه تایر توسط فروشگاه‌ها، منوط به وجود تایر در زمان مراجعه متقاضی است.

 

۳- مشتری می‌تواند با مراجعه به بخش فروشگاه‌ها در منوی سامانه، از لیست

فروشگاه‌هایی که به تازگی از آن‌ها، تایر خریداری کرده است را مشاهده کند.

 

 خرید تایر,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
 
 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------