آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت روز مسکن

قیمت روز مسکن ۱۳۹۷/۱۱/۳۰| معامله واحد ۱۹۰ میلیونی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۵۲ متری در امین حضور به قیمت ۱۹۰ میلیون و واحد ۱۱۰ متری در…


پایان توافق نفتی اوپک در تابستان آینده بعید است  اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,وزیر انرژی عربستان

وزیران انرژی روسیه و عربستان سعودی اعلام کردند تقاضای جهانی قوی برای نفت، کمک خواهد کرد رشد چشمگیر تولید نفت آمریکا جبران شده و از ریزش مجدد قیمت‌ها جلوگیری شود.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، اظهارات الکساندر نواک و خالد الفالح در یک پنل مشترک با ریک پری، وزیر انرژی آمریکا در مجمع اقتصادی جهان داووس مطرح شد.

 

وزیر انرژی آمریکا نیز اظهار کرد بر این باور است که نفت شیل صنعت نفت را تباه نخواهد کرد زیرا تقاضای جهانی به سرعت در حال رشد است.

 

خبرگزاری ریانووستی به نقل از وزیر انرژی روسیه نوشت: کشورهای عضو و غیرعضو اوپک که در توافق جهانی برای کاهش تولید نفت شرکت کرده‌اند، انتظار دارند بازار در سه ماهه سوم یا چهارم امسال به تعادل بازگردد.

 

خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان گفت: اوپک و متحدانش از توافق کاهش تولید به آرامی و به شکل تدریجی خارج خواهند شد تا بازارها را در اوایل سال ۲۰۱۹ که تقاضا از نظر فصلی کند می‌شود، شوکه نکنند.

 

وی در ادامه افزود: بسیار بعید است که کاهش تولید در ژوئن که دیدار بعدی اوپک برگزار می شود، پایان پیدا کند و وی بر این باور است که این توافق تنها ممکن است تغییراتی پیدا کند.

وی همچنین گفت: اوپک می تواند با کاهش تولید خود، سطح شوکها را تغییر دهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------