قیمت مرغ در خرده فروشی‌ها 8900 تومان است اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,قیمت مرغ
قیمت مرغ کشتار روز درب خرده فروشی‌ها 8900 تومان است و خبری از قیمت 9250 تومان نیست. 

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف و عضو ستاد تنظیم بازار در گفت‌وگو با  ایلنا، در واکنش به قیمت اعلام شده مرغ به نقل از تنظیم بازار اظهار کرد: چنین مصوبه‌ای از سوی ستاد تنظیم بازار وجود ندارد. ستاد تنظیم بازار هر مصوبه‌ای را که تنظیم کند به اتاق اصناف و برای خود من ارسال می‌کند اما چنین مصوبه‌ای وجود ندارد.

 

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی هم در این زمینه به خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: چنین قیمتی به ما نرسیده است و بعید می‌دانم چنین قیمتی را ستاد تنظیم بازار تصویب کند. تا قبل از تعطیلی که چنین قیمتی نبود و امروز هم قیمت به 8800 تا 8900 تومان رسیده و افزایش قیمت بیشتر نداشتیم.

 

طبق گزارش میدانی خبرنگار اقتصادی ایلنا هم قیمت مرغ کشتار روز درب خرده فروشی‌ها 8900 تومان است و خبری از قیمت 9250 تومان نیست.

 

یکی از فروشندگان گفت: برخی خرده فروشی‌ها روز دوشنبه را که تعطیلی رسمی بود قیمت مرغ را افزایش دادند اما امروز دوباره کاهش یافته و باز هم کاهش خواهد داشت.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,قیمت مرغ

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------