آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , مرغ

توزیع گسترده مرغ تنظیم بازاری با قیمت ١١هزارو ۵۰۰ تومان

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گسترده مرغ گرم تنظیم بازاری با قیمت ١١ هزار و ٥٠٠تومان در بازار خبر داد و گفت:قیمت…


افزایش 2 هزار تومانی مرغ در بازار/ قیمت به 10 هزار و 900 تومان رسید



 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , مرغ
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی امتناع مرغداران از عرضه را دلیل اصلی افزایش قیمت 2 هزار تومانی مرغ در بازار اعلام کرد.

 مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از افزایش 2 هزار تومانی قیمت مرغ نسبت به روز گذشته در بازار  خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 6 هزار و 600، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 9 هزار و 800، توزیع درب واحدهای صنفی 10 هزار و خرده فروشی 10 هزار و 900 تومان است.

 

به گفته وی، نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر 9 هزار و 900 و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ 10 هزار و 900 تومان است.

 

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات در بازار افزود: قیمت هر کیلو سینه با کتف 18 هزار، سینه بدون کتف 19 هزار و فیله مرغ 20 هزار تومان است.

 

بیشتر بخوانید: آخرین تحولات بازار مرغ/مرغ با نرخ های متفاوتی در خرده فروشی ها عرضه می شود

 

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی امتناع مرغداران از عرضه را دلیل اصلی افزایش قیمت مرغ در بازار اعلام کرد و گفت: مرغداران نسبت به قیمت های قبل در بازار اعتراض داشتند و معتقد بودند که ادامه این قیمت ها منجر به ضرر و زیان آنها خواهد شد، از این رو با امتناع از عرضه به کشتارگاه قیمت را افزایش دادند.

 

وی درباره وضعیت قیمت مرغ در روزهای آتی بیان کرد: امشب احتمال دارد که قیمت مرغ مجددا 200 تا 300 تومان در بازار افزایش یابد.

 

یوسف خانی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که قیمت مرغ به بالای 12 هزار تومان برسد، تصریح کرد: با توجه به کاهش تقاضا، پیش بینی می شود که قیمت مرغ مجددا از روز شنبه با روند کاهشی در بازار روبرو شود

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------