قیمت‌ها در بازار ارز و سکه کاهش یافت/سکه در کانال ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,بازار سکه
بازار سکه اولین روز هفته را با کاهش 200 هزار تومانی قیمت هر قطعه سکه آغاز کرد تا بار دیگر سکه در کانال چهار میلیون تومانی قرار گیرد. 

به گزارش خبرانلاین، آخرین خبرها از بازار سکه و ارز نشان می دهد قیمت طلا، سکه و ارز در بازار تهران روند کاهشی را از ساعات ابتدایی بازگشایی تجربه کرد به طوری که هر دلار با کاهشی در حدود 829 تومان به قیمت 16 هزار و 710 تومان و هر یورو با کاهش 1100 تومانی به ثیمت 19 هزار و 273 تومان فروخته می شود .

 

هر پوند انگلیس نیز کاهشی برابر با 1319 تومان را پذیرفت تا 21 هزار و 640 تومان قیمت بخورد .

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,بازار سکه

هر سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار با کاهش 200 هزار تومانی 4 میلیون و 941 هزار تومان فروخته می شود.

 

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز کاهشی برابر با 70 هزار تومان را تجربه کرد.نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب به قیمت 2 میلیون و 643 هزار تومان و یک میلیون 420 هزار تومان عرضه شد.سکه گرمی که سکه ای نایاب تلقی می شود 702 هزار تومان قیمت دارد. 

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,بازار سکه

هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 31 هزار تومانی قیمت ، به بهای 457 هزار و 580 تومان فروخته شد.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,بازار سکه

به نظر می رسد بازار در حال تخلیه بار روانی ناشی از فشار آخرین روزهای کاری هفته گذشته است . بسیاری از فعالان بازار معتقد بودند این فشار ناشی از روند اتفاقات سیاسی و سخنان ترامپ در سازمان ملل رخ داده است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------