افزایش قیمتی در بسته‌های نوروزی نخواهیم داشت/ هتل‌ها با مبالغ قبلی به مردم خدمات ارائه می‌دهند اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,میراث فرهنگی و گردشگری
رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: هیچگونه افزایش قیمت در ایام منتهی به عید نوروز و یا ایام نوروز نخواهیم داشت؛ هتل‌ها با همان مبالغ قبلی خدمات مناسبی را به مردم خواهند داد. 

به گزارش ایلنا، علی‌اصغر مونسان با ذکر این موضوع که امروز در جلسه هیات دولت تصمیمات خوب و مهمی در خصوص تعطیلات نوروزی اتخاذ شده است، گفت:  در همه شهرها برنامه‌های مفرح و شادی آفرین به اجرا گذاشته خواهد شد. باید تشکر کنم از همه فعالان بخش‌ گردشگری کشور که خوشبختانه امسال با ما همکاری بسیاری داشتند.

 

وی درباره افزایش قیمت‌‌ها افزود: هیچگونه افزایش قیمت در ایام منتهی به عید نوروز و یا ایام نوروز نخواهیم داشت؛ هتل‌ها با همان مبالغ قبلی خدمات مناسبی را به مردم خواهند داد.

 

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره بسته‌های نوروزی گفت: بسته‌های سفر ارزان قیمت‌ امسال هم اجرا خواهد شد که در شورای بوم‌گردی با قیمت‌های بسیار مناسب ارائه می‌‌شود.

 

وی افزود: همچنین سفرهای زمینی و ریلی در بسته‌های ارزان قیمت سفر هستند که امسال نیز به مردم ارائه خواهیم داد.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------