جلسه ویژه کمیسیون اقتصادی برای بررسی حذف ۴ صفر از پول ملی اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,حذف 4 صفر
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون در جلسه فردا (سه‌شنبه) با رئیس کل بانک مرکزی و معاون وزیر اقتصاد به بررسی موضوع حذف چهار صفر از پول ملی خواهد پرداخت.

الیاس حضرتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اهمیت مصوبه اخیر هیئت دولت در مورد حذف چهار صفر از پول ملی که تصمیم مهمی است و بازتاب های زیادی در جامعه دارد تصمیم گرفتیم علی‌رغم اینکه همکاران نماینده ما در تعطیلات مجلس و هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه قرار دارند، فردا(سه‌شنبه) جلسه‌ ویژه‌ای را در کمیسیون اقتصادی برای بررسی این موضوع برگزار کنیم.

 

وی افزود: در این جلسه از آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی و معاون اقتصادی وزیر اقتصاد دعوت کردیم تا توضیحات مبسوط و مفصلی را در مورد مبانی نظری و علت طرح این لایحه ارائه کنند و موضوع در کمیسیون به بحث و بررسی گذاشته شود.

 

حضرتی یادآور شد: علی‌رغم تحلیل هایی که از طرف مخالفان و موافقان حذف چهار صفر مطرح شد نه سخنگوی دولت نه احدی از وزرا صحبتی در این باره نکردند تا مبنای این تصمیم‌گیری را تشریح کنند لذا ما در کمیسیون این جلسه را برگزار خواهیم کرد تا مردم و نمایندگان در جریان این تصمیم قرار بگیرند و مجلس پیش از ارائه لایحه از سوی دولت، اطلاعات اولیه را در این باره کسب کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------