آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , رب گوجه

قیمت رب گوجه کاهش یافت

قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت از کاهش قیمت رب گوجه‌فرنگی در بازار خبر داد. به گزارش ایسنا، حسین مدرس خیابانی در حاشیه…


نوبت نصب کارت خوان به وکلا رسید اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , کارت خوان
رئیس سازمان مالیاتی: ۱۵ شهریور پایان مهلت پزشکان است و ۲۰ صنف دیگر به زودی فراخوان می شوند.

اظهارات رئیس سازمان مالیاتی کشور حاکی از آن است که ۱۵ شهریور آخرین مهلت پزشکان برای اتصال به سامانه فروشگاهی است و تا پایان شهریورماه اسامی ۱۵ تا ۲۰ صنف دیگر از جمله وکلا برای اتصال به این سامانه اعلام خواهد شد.

 

به گزارش مهر، امیدعلی پارسا با بیان این که طبق قانون، باید از ابتدای امسال صاحبان حرف پزشکی به سامانه فروشگاهی متصل می شدند، اما تاکنون این اتصال برقرار نشده است، گفت: ما به عنوان متولی امور مالیات کشور باید پاسخ گوی دستگاه‌های نظارتی باشیم که چرا با گذشت شش ماه از سال هنوز این اتفاق نیفتاده است. وی تصریح کرد: زمان ثبت نام پزشکان در سامانه سازمان امور مالیاتی با دو بار تمدید، به ۱۵ شهریور ماه موکول شده و این زمان دیگر تمدید نخواهد شد. بر این اساس و از ابتدای مهرماه، تمام دریافت هایی که پزشکان دارند، باید از طریق کارت خوان انجام شود.

 

پارسا همچنین از برنامه ریزی برای گرفتن مالیات از مشاغل دیگر خبر داد و گفت: تا پایان شهریور ماه بین ۱۵ تا ۲۰ صنف دیگر از جمله وکلا را که باید به سامانه سازمان امور مالیاتی متصل شوند اعلام می‌کنیم.

 

شایان ذکر است سال ۹۷ در حالی مالیات دریافتی از پزشکان به ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده که طبق آمارهای اعلام شده، در این حوزه بین ۶.۵ تا ۷ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وجود داشته است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------