طرح نمایندگان برای اصلاح قیمت بنزین+قیمت پیشنهادی نمایندگان اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, قیمت بنزین
نماینده مردم گرمسار و آرادان از تلاش جمعی از نمایندگان برای اصلاح مصوبه دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین خبر داد و گفت: تعدادی از همکاران در صددیم با تهیه یک طرح دو فوریتی مصوبه دولت را اصلاح کنیم. 

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نمایندگان به دنبال این هستند که یک قیمت منطقی که با شرایط اقتصادی امروز تناسب داشته باشد تعیین شود.

 

وی ادامه داد: راهکار ما این است که اگر هم بنا است دو قیمتی شود قیمت بنزین برای سهمیه‌ای‌ها 1500 و برای آزاد 2000تومان باشد.

 

نماینده مردم گرمسار و آرادان با بیان اینکه مجلس از ابتدا با این طرح افزایش قیمت بنزین مخالف بوده گفت: ما به دلیل اینکه معتقدیم که این روش فسادآور و آسیب‌زا است با آن مخالف هستیم.

 

کاتب با بیان اینکه مجلس با مصوبه دولت مخالفت دارد ادامه داد: پیشنهاد ما در وهله اول یکسان‌سازی قیمت و ارائه بنزین با یک قیمت و به ازای هر لیتر 1500 تومان است.

 

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص احتمال تصویب این طرح پیشنهادی گفت: تصمیم با مجلس است و ما قرار است فردا آن را ارئه دهیم و نمایندگان تصمیم بگیرند که کدام یک از دو راه پیشنهادی را باید رفت.

 

وی با بیان اینکه مردم انتظار افزایش یارانه را ندارند گفت: انتظار مردم از حاکمیت در این شرایط ثبات قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش تورم است مردم انتظار افزایش یارانه‌ها را ندارند.البته اگر درآمد اضافه‌ای هم ایجاد کردیم می‌توانیم برای افزایش یارانه‌ها هم تصمیم‌گیری کنیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------