آغاز توزیع مرغ تنظیم بازاری ۱۲ هزار تومانی/ افزایش قیمت گوشت قرمز مقطعی است اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, مرغ
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۱۲ هزار تومان خبر داد و گفت: افزایش قیمت گوشت قرمز نیز در بازار مقطعی است. 

حسن عباسی معروفان  مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفتگو با تسنیم درباره اقدامات انجام شده برای تنظیم بازار مرغ و گوشت با توجه به افزایش تقاضای مردم در روزهای اخیر اظهار  کرد: ذخایر استراتژیک مناسب و کافی از مرغ و گوشت توسط دولت ذخیره شده است تا در موارد لزوم در بازار عرضه شود.

 

وی افزود:  با توجه به اینکه اکنون در ایام شب عید قرار داریم، تصمیم گرفته شده گوشت گوساله منجمد وارداتی در دو مرحله 20 هزار تنی برای این ایام در بازار توزیع شود و در صورت لزوم اماکن توزیع مجدد این محصولات وجود دارد. 

 

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: 10 هزار از این محصول در میان جامعه هدف اعضای کمیته امداد و سازمان بهزیستی  با قیمت 50 هزار تومان  و 10 هزار تن نیز میان عموم مردم  با قیمت 40 هزار تومان قرار می گیرد.

 

وی تصریح کرد: گوشت گوساله  منجمد وارداتی به قیمت 38 هزار تومان در اختیار تعاونی های مصرف ادارات قرار می گیرد تا به قیمت 40 هزار تومان میان کارکنان خود توزیع شود.

 

توزیع مرغ تنظیم بازاری 12 هزار تومانی آغاز شد

عباسی معروفان با اشاره به وضعیت مناسب  تولید گوشت مرغ در کشور اظهار  داشت: قیمت مرغ در بازار کمتر از حداکثر نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار است و نیازی به توزیع ذخایر استراتژیک برای تنظیم بازار نیست اما با این وجود مرغ منجمد به قیمت هر کیلوگرم 12 هزار تومان در بازار عرضه میشود.

 

وی تاکید کرد: توزیع گوشت مرغ نیز بدون محدویت خواهد بود و به هر اندازه ای در اختیار متقاضیان قرار میگرد.

 

افزایش قیمت گوشت قرمز مقطعی است 

این مقام مسئول در ارتباط با دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار گفت: دلیل افزایش قیمت افزایش قیمت های که ممکن است در بازار مشاهده شود به صورت مقطعی و موردی است که ممکن است دلایلی مانند بسته شدن راه ها و گرانی فروشی برخی خرده فروشان و رفع می شود.

 

عباسی معروفان اظهار داشت: طرح عرضه گوشت مرغ و گوشت قرمز تنظیم بازاری تا ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت و این محصولات در تعطیلات نوروزی نیز عرضه می شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی