آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,کاظم غریب‌آبادی

غریب‌آبادی: آژانس بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تأیید کرد

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: چهاردهمین گزارش آژانس بین ‌لمللی انرژی اتمی پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرد. به گزارش ایسنا، کاظم غریب‌آبادی،…


نتانیاهو: مواضع ارتش ایران در سوریه را هدف قرار می‌دهیماخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل دشمن اصلی‌ این کشور را ایران خوانده و گفت هدف تهران نابودی ما با سلاح هسته‌ای است.

به گزارش عصرایران به نقل از آناتولی، سرائیل در پی برگزاری رزمایشی در پایگاه نظامی «شیزافن» دشمن اصلی‌شان را ایران خوانده و گفت: هدف تهران نابودی اسرائيل با سلاح هسته‌ای است.

 

وی در ادامه بر عزم اسرائیل برای پیشگیری از این موضوع تاکید کرده و اظهار داشت: ایران از طریق حزب الله پایگاه مرزی تاسیس کرده و در پی راه اندازی یک پایگاه جدید در سوریه است.

 

نتانیاهو در ادامه افزود: مواضع ارتش ایران در سوریه را هدف قرار می‌دهیم تنها کشوری که با ارتش ایران مبارزه می‌کند، اسرائيل است.

 

وی همچنین به بررسی آخرین تحولات سوریه و نوار غزه پرداخته و گفت: اسرائیل از آمادگی لازم برای هرگونه سناریوی احتمالی برخوردار است، شاید کسانی در فکر شورش باشند، به آنها توصیه می‌کنم که مراقب پاسخ مرگبار و تلخ آن باشند.


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------