آخرین اخبار سیاست خارجی

محمد اسلامی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

اسلامی: اقدامات جبرانی ایران در پاسخ به نقض تعهدات طرف‌های مقابل صورت گرفته

محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ۶۶ امین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی گفت: «انتظار داریم که آژانس برای حفظ اعتبار و انسجام خود اجازه ندهد برخی از عناصر…

آمریکا: همچنان در حال بررسی نظرات ایران هستیم/ لغو تحریم سپاه، خارج از مذاکرات برجامی استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن همچنان در حال بررسی نظرات و درخواست های ایران است که از طریق اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

به گزارش ایرنا، ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا عصر چهارشنبه به وقت محلی در نشستی خبری در محل وزارت خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران افزود: ما درحال مشورت با اتحادیه اروپا و متحدان اروپایی در مورد مسیر پیش رو هستیم.

 

این مقام وزارت خارجه آمریکا ادامه داد که ما در نهایت با کلیت پیشنهاد جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا موافقیم.آنچه باید در مورد آن مذاکره می شد ، مذاکره شده است.

 

وی در تداوم ادعاهای همیشگی واشنگتن علیه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران مدعی شد اطمینان داریم که بازگشت متقابل به پایبندی به برجام همچنان بهترین وسیله برای محدود کردن قابل تایید و دائمی برنامه هسته ای ایران است.

 

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین اضافه کرد که می دانیم که کنگره یک همکار در مساله توافق احتمالی هسته ای است و به همین دلیل به صورت دایم با آن مشورت می کنیم.

 

همچنین دقایقی پیش العربیه در خبری فوری اعلام کرد: وزارت خارجه آمریکا گفته است که لغو تحریم سپاه، خارج از مذاکرات برجامی است.

 

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------