آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

پمپئو مدعی شد: تلاش می‌کنیم تحریم‌ها به مردم ایران صدمه نزند

در ادامه رویکرد خصمانه واشنگتن درقبال کشورمان وزیر امورخارجه آمریکا در یک ویدئو مدعی شد که واشنگتن تلاش می‌کند تحریم‌هایش علیه ایران به مردم عادی صدمه نزند. به گزارش…


«جان بولتون» ایران را به دخالت در انتخابات کنگره آمریکا متهم کردخبار,اخبار سیاست خارجی,جان بولتون

مشاور امنیت ملی کاخ سفید این بار ایران را به دخالت در انتخابات کنگره این کشور متهم کرد!

به گزارش مهر، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با اِی‌بی‌سی نیوز تلاش کرد این بار ایران را با کلیدواژه «دخالت در انتخابات آمریکا» متهم کند!

 

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در این مصاحبه که در جریان سفر وی به سرزمین های اشغالی به انجام رسید، ادعا کرد: به صورت قطعی می توانم بگویم که علاوه بر روسیه، مداخله کشورهای چین، روسیه و کره شمالی نگرانی امنیتی ما را به دنبال داشته ست!

 

خبرنگار این شبکه در ادامه از وی پرسید: آیا پیشتر نیز در این خصوص چیزی مشاهده کرده اید، به ویژه درباره چین؟

 

بولتون در ادامه اینگونه پاسخ داد: نمی خواهم به آنچه من دیده ام یا ندیده ام اشاره ای داشته باشم. اما به شما می گویم که با نگاه به انتخابات (میان دوره‌ای کنگره) ۲۰۱۸ در آمریکا، اینگونه بوده است!

 

این در حالیست که آمریکا با کلیدواژه ابداعی «دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر سال ۲۰۱۶ در آمریکا» و در راستای پروژه روسیه هراسی تا کنون به اِعمال چند دور از محدودیت ها علیه مسکو پرداخته و اکنون نیز ۳ کشور دیگر را بدون ارائه هرگونه سند و مدرکی در این خصوص متهم کرده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------