آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,ظریف

ظریف: اتحادیه اروپا باید به تعهداتش در چارچوب برجام عمل کند

وزیر خارجه ایران در بدو ورود به فنلاند تاکید کرد که ارتباطات کشورمان با اتحادیه اروپا مهم است؛ به ویژه اینکه اروپا در چارچوب برجام تعهداتی در قبال ایران دارد. به گزارش…


ادعای شاباک درباره ناکام گذاشتن یک شبکه جاسوسی در اسرائیلاخبار,اخبار سیاست خارجی,شاباک

رژیم صهیونیستی مدعی شد که توانسته تلاش ایران برای ایجاد یک "شبکه جاسوسی" در سرزمین‌های اشغالی را ناکام بگذارد.

به گزارش ایسنا، سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی(شاباک) در بیانیه‌ای مدعی شد: طی ماه‌های اخیر و در عملیات مشترک بین سازمان شاباک، پلیس اسرائیل، ارتش و دیگر نیروهای امنیتی، یک شبکه اطلاعاتی ایرانی که هدفش جذب جاسوسان در اسرائیل، کرانه باختری و غزه بوده، کشف شد.

 

این ادعا بدون مستندات از سوی رژیم صهیونیسی در حالی مطرح می‌شود که به تازگی جمهوری اسلامی ایران با ارائه اسناد و مدارک مستحکم اعلام کرد که یک شبکه جاسوسی بزرگ سازمان جاسوسی آمریکا که در ارتباط تنگاتنگ با رژیم صهیونیستی است را متلاشی کرده است.

 

شکست دستگاه امنیتی آمریکا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشته و ادعای امروز شاباک به نظر می‌آید تلاشی شکست خورده برای کمرنگ کردن اشراف دستگاه‌های اطلاعتی کشورمان و شکست مفتضحانه سیا و موساد است.

 

سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در بیانیه خود ادعا کرده است: "از ماه آوریل ۲۰۱۹، اقدامات پیشگیرانه گسترده در برخورد با عوامل شبکه در اسرائیل و کرانه باختری به اجرا درآمد و در خلال آن اقداماتی برای رسیدگی با چند شهروند اسرائیلی که اطلاعاتی مبنی بر ارتباط و جذب آن‌ها توسط هدایت‌کنندگان شبکه ایرانی وجود داشت، انجام شد."

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------