آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ظریف

ظریف: ماجراجویی های اسرائیل خطرناک است

وزیر خارجه ایران با بیان این که طبق قوانین بین المللی رژیم صهیونیستی بارها حریم هوایی لبنان و سوریه را نقض کرده است در مورد ماجراجویی این رژیم در منطقه هشدار داد. به…


وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: هیچ نیروی نظامی از حزب‌الله یا ایران در جنوب سوریه حضور ندارداخبار,اخبار بین الملل,لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اظهار کرد، هیچ نیروی نظامی از ایران یا نیرویی وابسته به حزب‌الله لبنان در جنوب سوریه حضور ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس، مرکز مطبوعاتی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به نقل از آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ این رژیم اعلام کرد: درباره سوریه باید بگویم که حزب‌الله و ایران هیچ گونه حضور نظامی در جنوب این کشور ندارند، امکان دارد که در این منطقه چند ده تن مشاور نظامی باشند اما هیچ نیروی نظامی در آنجا وجود ندارد.

 

این وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: خواست اسرائیل درباره سوریه کاملا روشن است و آن هم دور کردن کامل حزب‌الله و ایران از خاک سوریه است.

 

لیبرمن در ادامه مدعی شد: سامانه دفاع هوایی سوریه هیچ گونه نگرانی در اسرائیل ایجاد نمی‌کند و ما می‌دانیم چگونه بر آن غلبه یابیم، امیدواریم که مجبور نشویم این سامانه‌ها را هدف قرار دهیم، ما واقعا دنبال تحقق یک مساله هستیم و آن هم تضمین امنیت و زندگی آرام برای شهروندان‌مان است، به همین دلیل امیدواریم که هیچ گونه تنش و درگیری وجود نداشته باشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------