آخرین اخبار سیاست خارجی

نمایندگی ایران در سازمان ملل ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

نمایندگی ایران در سازمان ملل: تایید خبر مذاکرات غیر مستقیم ایران و آمریکا در عمان

نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در عمان را تایید کرد. به گزارش ایسنا، نمایندگی کشورمان در پاسخ به روزنامه وال استریت ژورنال…

آمریکا: ایران تعداد زیادی پهپاد به روسیه داده؛ این موضوع برای امنیت اروپا بسیار نگران‌کننده استاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که ایران تعداد زیادی پهپاد به روسیه ارسال کرده که این موضوع برای امنیت اروپا بسیار نگران کننده است. وی ادامه داد: «اگر روسیه به ایران سلاح بدهد این موضوع ثبات در خاورمیانه را متزلزل می‌کند».

فارس: مشاور امنیت ملی آمریکا گفت اگر روسیه به ایران سلاح ارسال کند،‌ این موضوع ثبات در خاورمیانه را متزلزل خواهد کرد.

 

«جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی آمریکا شامگاه چهارشنبه گفت بسته جدید کمک‌های تسلیحاتی آمریکا به اسرائیل، پیام حمایت واشنگتن را می‌رساند.

 

وی د ر ادامه سخنانش گفت که این کمک‌ها برای تامین کسری تسلیحاتی اسرائیل صورت می‌پذیرد و به اسرائیل برای مقابله با حملات ایران و گروه‌های وابسته‌اش کمک می‌کند.

 

سالیوان اضافه کرد: «بسته حمایت مالی جدید به اسرائیل که کنگره با آن موافقت کرده برای تامین مهمات پدافند هوایی اسرائیل استفاده می‌شود».

 

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که ایران تعداد زیادی پهپاد به روسیه ارسال کرده که این موضوع برای امنیت اروپا بسیار نگران کننده است.

 

وی ادامه داد: «اگر روسیه به ایران سلاح بدهد این موضوع ثبات در خاورمیانه را متزلزل می‌کند».

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------