آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,نتانیاهو

نتانیاهو تحریم‌های ضد ایرانی را به سران آمریکا تبریک گفت

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شنبه اقدام دولت آمریکا در اعمال تحریم‌های جدید ضدایرانی را به سه مقام آمریکایی تبریک گفت. به گزارش فارس ،«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم…


نتانیاهو مدعی شد: من به رییس‌جمهور ترامپ گفتم از توافق هسته‌ای خارج شود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,نتانیاهو
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با هم‌ حزبی‌های خود مدعی شد که وی به رییس‌جمهور آمریکا گفته بوده است از توافق هسته‌ای با ایران خارج شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل، تلویزیون اسرائیل یک ویدئو را منتشر کرده است که در آن نشان می‌دهد بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حال گفت‌وگو با اعضای حزب لیکود است و به آنها می‌گوید که وی مسئول تصمیم رییس‌جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای با ایران است.

 

نتانیاهو در این ویدئو می‌گوید: ما رییس‌جمهور ترامپ را (به خروج از توافق هسته‌ای) متقاعد کردیم و من باید در برابر تمام جهان بایستم و با این توافق مخالفت کنم، ما دست از تلاش بر نداشتیم.

 

به گزارش هیل، وی در این ویدئو مشخص نمی‌کند که چگونه رییس‌جمهور آمریکا را به خروج از توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی که در ژوئیه 2015 حاصل شد، متقاعد کرده است.

 

دونالد ترامپ در ماه مه اعلام کرد که از توافق هسته‌ای خارج می‌شود و قصد دارد تحریم‌های اقتصادی ایران را که با اجرای توافق در ازای محدودیت برنامه هسته‌ای تهران لغو شده بود باز گرداند.

 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جمله معدود سران در جهان بود که با توافق هسته‌ای مخالف بود و از زمان حصول آن به طور مرتب علیه آن انتقاد کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------