آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,بنیامین نتانیاهو و دونالد ترامپ

نتانیاهو: با ترامپ درباره ایران گفت‌وگو می‌کنم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شنبه گفت در سفرش به واشنگتن با رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران گفت‌وگو خواهد کرد. به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی…


خروج از برجام، بهانه‌ای برای شروع جنگ با ایران است اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,برجام
نخست وزیر سابق سوئد به اظهارات مایک پنس در مورد برجام واکنش نشان داد. 

به گزارش ایلنا، «کارل بیلت» نخست وزیر سابق سوئد با انتشار پیامی در توییتر به اظهارات مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.

 

وی در توییتر خود نوشت: خیلی عجیب است که مایک پنس از اروپایی‌ها می‌خواهد که توافق هسته‌ای با ایران را ترک کنند. این خواسته قطعا عملی نخواهد شد. آیا این اتفاق که ما ایران به از سرگیری فعالیت‌های پیشرفته هسته‌ای مجبور کنیم، جزو منافع آمریکا محسوب می‌شود؟ یا این کار تنها بهانه‌ای برای شروع جنگ است؟

 

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ باز هم به تکرار ادعاهای مقامات آمریکایی علیه کشورمان پرداخت و بدون کوچک‌ترین اشاره‌ای به نقش واشنگتن و متحدان منطقه‌ای‌اش در ظهور و توسعه تروریسم در منطقه و جهان، ایران را بزرگ‌ترین حامی تروریسم در دنیا برشمرد.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------