X

آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,علی اکبر صالحی

هشدار مکتوب تهران به آژانس درباره قطعنامه احتمالی شورای حکام

رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: در صورتی که در شورای حکام آژانس قطعنامه‌ای علیه ایران صادر شود واکنش مناسبی نشان خواهیم داد. به گزارش انتخاب، علی اکبر صالحی در حاشیه…

هشدار اسراییل نسبت به حمله تلافی جویانه ایران اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,آویو کوچاوی
ارتش اسرائیل به تمام کسانی که چه به طور جزئی و چه به طور کامل در فعالیت‌ها علیه اسرائیل یا علیه اهداف اسرائیلی مشارکت دارند، خواه دور باشند و خواه نزدیک، حمله خواهد کرد.

رییس ستاد مشترک ارتش اسراییل تهدید کرد در صورت هرگونه اقدام علیه اسراییل از سوی ایران یا حزب الله به تلافی ترور شهید فخری زاده، اسراییل به شدیدترین شکل ممکن واکنش نظامی نشان خواهد داد.

 

به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت روزنامه هاآرتص اسراییل، "آویو کوچاوی" رییس ستاد مشترک ارتش اسراییل دیروز (دوشنبه) در سخنانی در مراسم جوایز دستاوردهای عملیاتی ارتش اسراییل با اشاره به این موضوع گفت:" اخیرا ما متوجه افزایش تهدیدهای ایران علیه اسرائیل شده‌ایم."

  

او افزود: اگر ایران و شرکای آن به طور مستقیم یا به نیابت علیه دولت اسرائیل اقدامی انجام دهند، آنها خود را در یک تلاش بسیار پرهزینه خواهند دید."

 

این فرمانده نظامی اسراییل هشدار داد: "ارتش اسرائیل به تمام کسانی که چه به طور جزئی و چه به طور کامل در فعالیت‌ها علیه اسرائیل یا علیه اهداف اسرائیلی مشارکت دارند، خواه دور باشند و خواه نزدیک، حمله خواهد کرد."

 

او گفت: "من این موارد را ساده  واضح و با تعهد كامل می‌گویم: اقدامات تلافی‌جویانه ما آماده و تمرین شده است. من به دشمنان توصیه می‌كنم كه ما را محك نزنند."

 

پیشتر فرمانده سنتکام (فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکا در منطقه) نیز در آستانه سالگرد ترور شهید سپهبد "قاسم سلیمانی" از سوی آمریکا، به ایران هشدار داده هرگونه اقدام تلافی‌جویانه علیه اهداف آمریکایی با واکنش قاطع نظامی پاسخ داده خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------