آخرین اخبار حوادث


Default Image

انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان در اینستاگرام

رئیس پلیس فتای استان ایلام از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی یکی از شهروندان در شبکه‌های اجتماعی…


برخورد یک تانکر حامل قیر با اتوبوس در سنندج/ ۱۵ نفر کشته شدندرخورد یک تانکر حامل قیر با اتوبوس در سنندج

برخورد یک تانکر حامل سوخت با اتوبوس دقایقی پیش در سنندج 15 کشته برجای گذاشت.

به گزارش فارس، تانکر حامل سوخت که از بلوار دکتر حسینی به سمت پایین در حال حرکت بود با یک دستگاه اتوبوس برخورد و بعد از انفجار موجب کشته شدن چندین نفر شد.

 

یکی از رانندگان اتوبوس دچار سانحه تصادف سنندج گفت: در زمان وقوع سانحه تصادف اتوبوس 17 سرنشین داشت که 14 مسافر، 2 راننده و یک شاگرد راننده سرنشین اتوبوس بودیم و تنها دو نفر نجات پیدا کردند و 15 نفر جان باختند.

 

چیاکو کریمی یکی از دو راننده اتوبوس که در این حادثه جان سالم به در برده است اظهار کرد: اتوبوس برای سوار کردن مسافر پشت یک دستگاه وانت توقف کرد که ناگهان همزمان با برخورد تانکر با اتوبوس صدای انفجار بلند شد و تانکر و اتوبوس به صورت همزمان دچار حریق شدند.

 

وی تصریح کرد: من جلوی در ایستاده بودم به محض انفجار از اتوبوس بیرون پریدم وضعیت واقعا وحشتناکی بود و چیز دیگری بخاطر ندارم.

رخورد یک تانکر حامل قیر با اتوبوس در سنندج

رخورد یک تانکر حامل قیر با اتوبوس در سنندج

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------