سه تصادف در اردستان 15 کشته و زخمی برجای گذاشتاخبار,اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: در سه حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی اردستان یک نفر کشته و 14 نفر مصدوم شده اند.

سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: شب گذشته در حادثه واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور اردستان به اصفهان(بعداز گردنه بغم) سه نفر مصدوم شدند که علت این حادثه بنابر نظر کارشناس تصادفات پلیس راه اردستان عدم توجه به جلو و خارج شدن از محور اصلی بوده است.

 

وی با بیان اینکه همچنین دیشب در ساعت 19:40دقیقه در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پراید نقره ای رنگ با 6 سرنشین در محور روستای نیسیان به نهوج در گردنه مارچوبه یک نفر کشته و 5 نفر مصدوم شدند افزود: علت این حادثه بنابر نظر کارشناس پلیس راه اردستان عدم توجه به جلو،خارج شدن از محور اصلی و ورود به شانه خاکی بوده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: در حادثه دیگری صبح امروز یک دستگاه خودروی ساینا در محور اردستان به مهاباد دچار واژگونی شد که در این حادثه نیز 6 نفر مصدوم شدند که یک نفر بصورت سرپایی مداوا و 5 نفر در بیمارستان اردستان بستری شده اند.

 

هاشمی‌زاده خاطرنشان کرد: علت این حادثه بنابر نظر کارشناس پلیس راه اردستان خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو بوده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------