این سارقان را شناسایی کنید/ عکساخبار,اخبار حوادث

پلیس آگاهی استان البرز با اعلام خبر دستگیری اعضای باند سارقان جیب بر حرفه‌ای ، از شهروندان خواست تا چنانچه با این شیوه مورد سرقت قرارگرفته‌اند برای شناسایی سارقان و پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت : درپی وقوع جیب بری و سرقت های متعدد به عنف درمناطق مختلف استان البرز پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستورکار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

 

او اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی محرز شد که متهمان با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای اقدام به سرقت در مناطق مهرشهر ، گلشهر ، مهرویلا ، فردیس و مشکین آباد می کنند.

 

سرهنگ نادربیگی گفت : ماموران با ردزنی های پلیسی خودرو مذکور را در محدوده مهرشهر شناسایی کرده و پس از تحت نظر قرار دادن خودرو در یک فرصت مناسب ، دستور توقف آن را صادر کردند که راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس به سرعت خود افزوده و متواری شد.

 

او خاطرنشان کرد : پس از دقایقی تعیب و گریز خودرو ، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک گلوله به لاستیک آن را متوقف و ۳ نفر از اعضای باند درمحل و یک نفر که اقدام به فرار کرده بود در منطقه مشکین دشت دستگیرشدند.

 

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از متهمان ۱۵ قبضه سلاح سرد ، یک قبضه اسلحه کلت کمری ،۵۷ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۴۳ عدد کیف دستی زنانه کشف شد.

 

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد : متهمان تاکنون به ۱۵۰ فقره جیب بری و سرقت به عنف اعتراف کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ مال باخته شناسایی شدند.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------