انهدام باند فروش دوچرخه‌های سرقتی در سایت دیواررئیس کلانتری 121 سلیمانیه از شناسایی و دستگیری باند فروش دوچرخه‌های سرقتی در سایت دیوار خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ محمود مالمیر اظهار کرد: در پی مراجعه فردی مبنی بر اینکه دو دستگاه دوچرخه وی به ارزش ۱۲ میلیون تومان به سرقت رفته ا‌ست، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که مشخصات دوچرخه‌ها در سایت دیوار برای فروش درج شده است و متهم یا متهمان قصد فروش دوچرخه‌ها را دارند.

 

رئیس کلانتری 121 سلیمانیه گفت: با شناسایی فروشنده دوچرخه تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری متهم اعزام که موفق شدند متهم را هنگام فروش دوچرخه‌ها دستگیر کنند.

 

سرهنگ مالمیر تصریح کرد: متهم در بازجویی صورت گرفته اقرار کرد: دوچرخه‌ها را از سوی فردی در قبال دریافت مبلغی در سایت دیوار بارگذاری کرده است و حاضر به معرفی این فرد است که با هماهنگی مقام قضایی، ماموران سارق اصلی را دستگیر کردند.

 

وی افزود: سارقان پس از سرقت و اطمینان از اینکه مورد شناسایی واقع نشده اند، دوچرخه‌های مسروقه را در سایت دیوار برای فروش بارگذاری می‌کردند و یا اینکه به شهرستان‌ها می‌فرستادند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------