فرونشست به 'بهارستان' اصفهان هم رسید  حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان جزئیات حادثه گیر کردن چرخ خودروی نیسان در یک حفره را تشریح کرد. 

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با ایمنا اظهار کرد: طبق اطلاعات موجود، حفره‌ای در خیابان فرزانگان فجر سوم منطقه بهارستان ایجاد و چرخ یک خودروی نیسان در آن فرو رفته است.

 

وی با بیان اینکه با اعلام این حادثه، بلافاصله عوامل مربوطه به محل حادثه اعزام شدند و نسبت به ایمن‌سازی محل اقدام کردند، افزود: شکاف محل با استفاده از لودر و بررسی ابعاد رخداد ابعاد حادثه در دست اقدام و بررسی است.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: باید توجه داشت که از زیر منطقه بهارستان تعدادی رشته قنات رد و گاهی مشاهده شده است که بعضی از ساختمان‌ها تحت تأثیر عبور قنات دچار نشست شده‌اند.

 

وی با اشاره به مطالعات سازمان زمین‌شناسی در خصوص فرونشست، ادامه داد: فرونشست در دشت اصفهان - برخوار و مهیار وجود دارد، اما علت رخداد حادثه مذکور در بهارستان و ارتباط آن با فرونشست نیازمند بررسی است.

 

شیشه فروش با اشاره به بررسی علت رخداد این حادثه توسط تیم مشخص شده، گفت: بررسی مخاطرات ناشی از حوادث توسط مدیریت بحران در دستور کار است و سال گذشته نیز شاهد بارش در محدوده اتوبان خلیج فارس و مسدود شدن ورودی بهارستان بودیم که اقداماتی جهت جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در این محدوده انجام شده است.

 

وی اضافه کرد: سازمان عمران بهارستان موظف است اولویت‌های مدیریت بحران به منظور کنترل حوادثی از جمله آب‌گرفتگی و عبور قنات را در سایت‌های سکونتگاهی این شهرستان لحاظ و نسبت به احداث و تجهیز ایستگاه آتش‌نشانی در سایت مسکن مهر که جانمایی شده است، تسریع کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------