آخرین اخبار حوادث


Default Image

زشت بود برای نامزدم کادوی ولنتاین نگیرم/کفشهای کتانی دخترانه را که دیدم چشمم را گرفت

روزنامه شرق گفت وگو با یکی از سارقانی را که در جریان بازداشت های اخیر دستگیر شده منتشر کرده است. این سارق پسر 20 ساله‌ای است…


دو پلیس که با شلیک به متهم فراری او را کشته اند، از اتهام قتل عمد تبرئه شدنددو افسر پلیس که در جریان تعقیب متهم فراری اورا با شلیک گلوله به قتل رسانده بودند صبح دیروز با توجه به رضایت اولیای دم با حکم قضات شعبه یازدهم به پرداخت دیه محکوم شدند.

رسیدگی به این پرونده از چهار سال پیش به‌دنبال دستگیری متهم فراری در خیابان بهارستان تهران شروع شد.

 

مأموران پلیس وقتی نتوانستند متهم را دستگیر کنند با وجود شلیک هوایی ودستور ایست به طرف متهم برای توقف او شلیک می کنند که دو گلوله به دو پای متهم اصابت می کند.با انتقال متهم به بیمارستان در اثر عمق خونریزی وی جان باخت ودو افسر پلیس به اتهام قتل عمد بازداشت شدند.

 

این دو افسر قبل از محاکمه با جلب رضایت اولیای دم صبح دیروز پای میز محاکمه ایستادند وبا شرح ماجرا اظهار داشتند: قصد ما از شلیک، تسلیم متهم بوده وبرای همین به پای او شلیک کردیم نمی دانستیم این متهم در اثر این شلیک جانش را ازدست می‌دهد.

 

پس از اظهارات دو متهم قضات وارد شور شده وبا توجه به نتیجه کمیسیون کارشناسان پزشکی قانونی ودفاعیات دو متهم پرونده و رضایت اولیای دم هر دو متهم از قتل عمد تبرئه وبه قتل شبه عمد وپرداخت دیه محکوم شدند. 

 

ایران

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------