متهم به قتل سه عضو یک خانواده به قصاص محکوم شد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: حکم قصاص متهم به قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان قیدار که در بیست و چهارم بهمن ماه سال گذشته به قتل رسانده بود، صادر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی با اعلام این خبر افزود: نظر به حساسیت موضوع و آثار روانی و اجتماعی موضوع بر مردم منطقه، به محض دریافت گزارش قتل از مراجع انتظامی و دستور اینجانب به دادستان شهرستان خدابنده مبنی بر انجام هرچه سریع‌تر تحقیقات پیرامون واقعه و پس از جمع‌آوری اطلاعات توسط حوزه قضایی محل وقوع قتل و نظریه پزشکی قانونی و البته با شکایت اولیای دم، پرونده با دستور رسیدگی خارج از نوبت مبنی بر رسیدگی در کم‌ترین زمان به شعبه یک کیفری استان ارجاع شد.

 

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در خصوص جرائمی که با نظم عمومی مردم ارتباط دارد، کوتاه نخواهد آمد و با قاطعیت نسبت به اجرای عدالت و احکام اسلامی اقدام خواهد کرد، لذا در همین راستا پرونده مذکور در کم‌ترین زمان رسیدگی و حکم صادر شد.

 

بر اساس این گزارش، در پی اتهام متهم م .ح نسبت به قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان قیدار و طی فرآیند رسیدگی، متهم به سه بار قصاص نفس توسط اولیای دم محکوم شد که پرونده در مرحله تجدید نظرخواهی است و پس از قطعیت حکم صادره اجرا خواهد شد.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------