دستگیری مرد اسیدپاش به همسرشمعاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک مرد ۳۵ ساله که اقدام به اسیدپاشی کرده بود خبر داد. 

به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در توضیح خبر اظهار کرد: در یازدهم اردیبهشت ماه امسال طی تماس خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت: همسرش اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده و متواری گردیده است که پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع گردید.

 

وی بیان داشت: شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت: در ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ماه امسال با همسرم «یاسر» در منزل در حال صحبت بودیم و از آنجا که با هم بر سر یکسری موضوعات اختلاف شدید داشتیم آن شب هم گفتگوی ما منجر به مشاجره شدید شد که همسرم اقدام به پاشیدن اسید به صورتم کرد که به همین دلیل دچار مصدومیت از ناحیه صورت و دست شدم. همسرم بعد از این اتفاق بلافاصله از منزل متواری گردید.

 

شاکی در ادامه اظهارات خود افزود: همسرش بیکار است و چندین سال است که به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از شنیدن اظهارات شاکی با بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در خصوص مواد مخدر است. طی اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولی عصر شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضائی متهم در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

 

وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی متهم به کارآگاهان، اظهار داشت: مدت یکسال است با شاکی ازدواج کرده ام و از چند روز قبل اسید تهیه کرده بودم که ناگهان با همسرم وارد مشاجره شدم که در همین هنگام اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کردم و متواری شدم.

 

متهم در توصیف شرایط خانوادگی اش، گفت: به دلیل اختلاف شدید و بیکاری و اعتیاد به مواد مخدر همیشه با همسرم درگیر بودم.

 

معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------