انتقام ایمیلی از دختر جوانپسر جوان پس از پايان دوستي با دختر تحصيل‌کرده براي انتقام‌گيري دست به كار عجيبي زد. 

به گزارش شرق، سرهنگ تورج کاظمي رئيس پليس فتاي تهران بزرگ گفت: چندي‌قبل دختر 29ساله‌اي به نام منصوره با حضور در اداره پليس ادعا کرد يک نفر ناشناس با هک‌کردن و دسترسي به حساب‌هاي کاربري ايميل شخصي من اقدام به خارج‌کردن من از حساب کاربري‌ام کرده و ديگر نمي‌توانم محتواهاي پژوهشي‌ام را از سايتي که عضو آن بودم، بردارم.

 

وي افزود: با توجه به اينکه هکر اينترنتي بعد از دسترسي به حساب کاربري دختر جوان هيچ‌گونه درخواست مالي و دوستي مطرح نکرده بود، فرضيه يک انتقا‌م‌گيري شخصي پيش‌روي مأموران قرار گرفت.

 

رئيس پليس فتاي تهران ادامه داد: مأموران با اقدامات پليسي و کارشناسي توانستند مخفيگاه اين هکر را که مردي 34ساله به نام خسرو است، در بلوار فردوس شناسايي کنند و در ادامه با هماهنگي مقام قضائي اقدام به دستگيري متهم کردند.

 

سرهنگ تورج کاظمي گفت: متهم ابتدا خود را بي‌گناه مي‌دانست اما وقتي در برابر دختر جوان قرار گرفت مشخص شد که منصوره و خسرو از مدتي قبل با هم دوست و در ارتباط بودند اما وقتي دچار اختلاف شدند، پسر جوان با توجه به اينکه در گذشته از ايميل منصوره استفاده کرده و به حساب کاربري وي دسترسي داشته، براي انتقام‌گيري اقدام به تغيير رمز ورودي دختر جوان کرده و دسترسي وي را قطع کرده است.

 

 

 عصر  ایران 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------