کشتی‌گیر اسلامشهری هنگام کمک به دوستش دچار برق‌گرفتگی شد اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
کشتی‌گیر جوان هنگامی که در خانه کشتی قصد داشت به کشتی‌گیر دیگری که روی نردبان دچار برق‌گرفتگی شده بود کمک کند خودش دچار برق‌گرفتگی شد و جانش را از دست داد.

به گزارش همشهری، این حادثه ساعت 21پنجشنبه در خانه کشتی اسلامشهر اتفاق افتاد. آن زمان تمرینات گشتی گیران فرنگی به پایان رسیده بود و کشتی گیران آزاد برای شروع تمرین آماده می‌شدند. یکی از کشتی گیران فرنگی برای خشک کردن لباس هایش تصمیم خطرناکی گرفت. او نردبانی را که در سالن بود بلند کرد تا با آن روی بالکن برود. تا اینجای کار همه‌‌چیز امن و آرام بود اما همین که کشتی گیر جوان پله‌های نردبان را یکی یکی بالا رفت ناگهان یک سیم برق بدون پوشش با بدنه نردبان فلزی برخورد کرد. کشتی گیر جوان بالای نردبان فریاد می‌زد و کمک می‌خواست و درست در همین لحظه بود که کشتی گیر دیگری به نام رامین پرگلی به کمک کشتی‌گیر گرفتار شده رفت.

 

او پایین نردبان را گرفته بود که ناگهان کشتی‌گیری که بالای نردبان بود از شدت برق‌گرفتگی پرتاب شد و شدت جریان برق به حدی بود که رامین که پایین بود و سعی داشت نردبان را نگه دارد دچار برق‌گرفتگی شدیدی شد.

 

خانه کشتی اسلامشهر لحظات پر از التهابی را می‌گذراند. همه کشتی گیران و مربیان بالای سر 2 کشتی گیر آسیب دیده جمع شده بودند. بعد از تماس با اورژانس همه منتظر رسیدن امدادگران بودند. کشتی‌گیری که پرتاب شده بود وضعیت بهتری داشت اما رامین آسیب بیشتری دیده و وضعیتش وخیم بود. دوستان رامین هر لحظه منتظر رسیدن اورژانس بودند اما بعد از حدود 20دقیقه تصمیم گرفتند خودشان او را به بیمارستان منتقل کنند.

 

دقایقی از این حادثه هولناک می‌گذشت که سرانجام کشتی گیر آسیب دیده به بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر منتقل شد. یکی از مسئولان بیمارستان امام رضا در این‌باره به همشهری گفت: «کشتی گیر جوان توسط دوستانش به بیمارستان منتقل شد. ظاهرا دقایقی از حادثه گذشته بود و در همان بررسی‌های اولیه معلوم شد که پسر جوان بر اثر برق‌گرفتگی جانش را از دست داده است.» 

 

قدیر آرمیان، رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر نیز درباره وضعیت دومین حادثه دیده به مهر گفت: «ورزشکاری که از بالای نردبان پرت شده در حال شوک است و به گفته پزشکان بعد از گرفتن نوار قلب و آزمایش خون وضعیت وی عادی اعلام شده است.» وی ادامه داد: «مدیر سالن در لحظه حادثه از ورزشگاه بیرون رفته بود و حتی یکی از اعضای هیأت کشتی چندبار به این افراد هشدار داده بود، که به نردبان دست نزنند اما آنها اعتنا نکرده بودند.» وی همچنین گفت: «بلافاصله با اورژانس تماس گرفته شده است، اما تا ۲۰ دقیقه بعد آمبولانس نیامده و مجبور شدند، حادثه دیدگان را با خودروی شخصی به بیمارستان برسانند.»

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

رامین پهلوان بود

در همین حال روز گذشته خانواده رامین پرگلی پیکر وی را از پزشکی قانونی تحویل گرفته و به خاک سپردند. شوهر خواهر رامین در این‌باره به همشهری گفت: «رامین 30ساله و آخرین فرزند خانواده بود. او کفاش بود و بعد از فوت پدرش، با مادرش زندگی می‌کرد. رامین از 7سال قبل وارد دنیای کشتی شد و علاقه زیادی به این ورزش داشت اما همه بیشتر از آنکه او را به خاطر کشتی گیر بودنش بشناسند، به خاطر اخلاق خوبش می‌شناختند.» وی ادامه داد: «در همین حادثه هم رامین هیچ نقشی نداشت اما وقتی دید دوستش بالای نردبان گرفتار شده می‌خواست به او کمک کند که خودش دچار حادثه شد.

 

از این گذشته آن‌طور که دوستانش گفتند تا حدود 20دقیقه بعد از این حادثه اورژانس نیامده بود و آنها مجبور شدند خودشان او را به بیمارستان برسانند. حالا همه از فوت رامین شوکه و عزادار او شده‌اند.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------