آزارگرکودک بوکانی بازداشت شد اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
دادستان عمومی و انقلاب بوکان گفت: عامل کودک آزاری که متهم به دست داشتن در پرونده کودک آزاری اخیر در این شهر بود شناسایی و با قرار تامین بازداشت شد. 

 حمید قدرت روز چهارشنبه گفت: متهم بنا به رابطه دوستی که با پدر این خانواده داشته، بارها به منزل آنان رفت و آمد کرده و طبق گزارش واصله اقدام به آزار و اذیت جنسی طفل خانواده در حریم خصوصی کرده است.

 

وی افزود: به محض اطلاع از این واقعه دستور لازم توسط قاضی کشیک و در خارج وقت اداری صادر و متهم بلافاصله تحت نظر قرار گرفت و بازداشت شد.

 

قدرت اظهار کرد: برخلاف برخی اظهارنظرها در فضاهای مجازی متهم مربی آموزشی نبوده و هیچ مدرک مربیگری ندارد؛ ضمن آنکه فرد متهم کم شنوا بوده و به لحاظ معلولیت تحت پوشش اداره بهزیستی بوکان قرار دارد.

 

دادستان عمومی و انقلاب بوکان با بیان اینکه تحقیقات هنوز ادامه دارد، اضافه کرد: حکم قطعی این فرد ظرف ۲ تا سه روز آینده صادر می شود و به اطلاع رسانه های و افکار عمومی خواهد رسید.

 

وی اظهار داشت: فرد متهم با دعوت پدر و مادر کودک به منزل آنان رفت و آمد داشت و با تحقیقاتی که انجام شد، هیچ گونه سابقه کیفری ندارد.

 

قدرت ادامه داد: با مشخص شدن مراحل تحقیقات اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و افکار عمومی را از چند و چون قضیه آگاه خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه خبرهایی که در سایت‌ها و فضای مجازی منتشر می شود صحت ندارد، افزود: رسانه‌ها باید از منابع رسمی و موثق از جمله دادگستری و دادستانی اطلاع رسانی کنند تا اطلاعات نادرست موجب تشویش اذهان عمومی نشود.

 

دادستان بوکان در ادامه اظهار داشت: فضای مجازی به صورت مستمر و شبانه روزی کنترل و رصد شده و در صورت وقوع هرگونه جرم، اقدامات مقتضی در جهت مقابله با آن انجام می شود. 

 

 

 ایرنا  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------