آخرین اخبار حوادث


Default Image

داستان عجیب مرگ 3 نفر با سیانور/ فرزند خردسالم در راه بیمارستان جان سرد و ما تصمیم گرفتیم بخاطر عذاب وجدان خودکشی کنیم

زن 38 ساله ای که به اتهام چند فقره قتل با سیانور، تحت تعقیب پلیس بود با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در…


دزدی به خاطر تأمین معیشت خانوادهدو سارق که سوار بر موتورسیکلت‌ در خیابان‌های تهران دست به سرقت تلفن‌های رهگذران می‌زدند به خاطر 20 فقره سرقت گوشی تلفن همراه صبح دیروز در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش ایران ، این سارقان موتور سوار 3 نفر بودند که یکی از آنها همچنان فراری است، در ابتدای جلسه دادگاه یکی از شاکیان به قضات گفت: روز حادثه من در مقابل دانشگاه ایستاده بودم که این دو متهم آدرس محلی را پرسیدند و ناگهان آنها به من حمله کردند وگوشی تلفن همراهم را قاپیدند وبردند.

 

شاکی دیگری که زن بارداری بود به دادرسان دادگاه گفت: من بعد از سال‌ها با نذر و نیاز و هزینه‌های زیاد باردار شده بودم هنگام قاپیدن گوشی از دستم توسط این سارقان کف خیابان غلتیدم وآسیب زیادی به من رسید.

 

سپس مادر یکی از متهمان که در جلسه دادگاه حضور داشت با کسب اجازه از رئیس دادگاه گفت: پسرم تنها نان آور خانه است او جوانی کرده و برای اینکه هزینه زندگی من و فرزندانم را در بیاورد دست به این کار زده است من هرگز نمی‌دانستم که پسرم دزدی می‌کند وحالا از مالباخته‌ها وقضات می‌خواهم که شرایط فقیرانه زندگی من را ببینند و پسرم را ببخشند. قضات دادگاه با اعلام پایان جلسه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------