پخش تصاویر نامادری در فضای مجازی توسط پسر خوانده عصبانیرئیس پلیس فتای تهران بزرگ از انتشار عکس‌های نامادری در فضای مجازی توسط یک پسر خبرداد.

سرهنگ تورج کاظمی در این باره گفت: چندی پیش خانمی جوان با طرح شکایتی حوالی میدان آزادی اعلام کرد که تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی منتشر شده است.

 

شاکی مدعی بود فردی ناشناس به من عناوین و صفت‌های ناروایی را نسبت داده و اقدام به انتشار تصاویری در اینستاگرام از من کرده است؛ از این فرد ناشناس شکایت دارم.

 

با تحقیقات پلیسی، بررسی و پایش مستندات منتشر شده در شبکه اجتماعی اینستاگرام، این فرضیه مطرح شد که متهم با شاکی نسبت نزدیکی دارد و به احتمال زیاد با انگیزه انتقام گیری از او دست به چنین اقدامات مجرمانه‌ای زده است.

 

با این‌حال هیچ ردپایی از متهم به دست نیامد و شاکی نیز خودش به هیچ فردی شک نداشت تا اینکه مشخص شد شاکی مسئولیت فرزند همسر خود را نیز به عهده گرفته است که در ادامه مدارک و دلایلی نیز علیه فرزند همسرش به دست آمد.

 

 

با هماهنگی دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای، طی تماس تلفنی موضوع به پدر متهم اطلاع داده شد و او به همراه فرزندش در پلیس فتا تهران بزرگ حاضر شد و خیلی زود فرزند، به ارتکاب جرم معترف شد و تمامی اقداماتی که علیه نامادری اش انجام داده است را گردن گرفت.

 

متهم مدعی شد: پدرم سال‌ها پیش مادرم را طلاق داد و با خانمی که حالا نامادری ام هست ازدواج کرد. این خانم جوان در دوران کودکی رفتار مناسبی با من نداشت و بار‌ها مرا مورد آزار و اذیت قرار داده بود و همین انگیزه‌ای شد که بعد از گذشت این سال‌های سخت، به فکر انتقام گیری از او بیفتم.

 

متهم در ادامه گفت: به همین دلیل در فضای مجازی اقداماتی را علیه او انجام دادم و حالا از کاری که کرده ام به شدت پشیمانم و به خود می‌گویم‌ ای کاش همان موقع با پدرم در رابطه با رفتار‌های نامادری ام صحبت می‌کردم تا یک روز کار به اینجا نکشد.

 

ایلنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------