آخرین اخبار حوادث


Default Image

داستان عجیب مرگ 3 نفر با سیانور/ فرزند خردسالم در راه بیمارستان جان سرد و ما تصمیم گرفتیم بخاطر عذاب وجدان خودکشی کنیم

زن 38 ساله ای که به اتهام چند فقره قتل با سیانور، تحت تعقیب پلیس بود با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در…


دعوت از دختر نوجوان به خانه شیطان اینستاگرامیمرد اینستاگرامی دختر نوجوان را با تهدید به خانه اش دعوت کرد. این مرد شیطان صفت  با سوء استفاده از اعتماد و دوستی در اینستاگرام به شکارهای شومی می پرداخت. 

 

چندی پیش مردی پای در پلیس فتای تهران گذاشت و با صدایی لرزان گفت:  برای دختر نوجوانم موبایل خریدم. چند روز پیش متوجه شدم دخترم به صورت پنهانی در اینستاگرام با مردی ناشناس دوست شده و در مدت کوتاهی این ناشناس توانسته است اعتماد دخترم را جلب کند. 

 

وی افزود: دخترم نیز از روی بچگی ، تعدادی عکس خصوصی از خودش گرفته و برای آن مرد ارسال کرده بود و همین باعث شد آن مرد با تهدید،  دخترم را به خانه اش دعوت کنداما دخترم نپذیرفت و افسرده شد، همین تغییر در دخترم باعث شد ما شک کنیم و وقتی با او صحبت کردیم پی به این تهدید بردیم و می ترسیم آبرویمان برود.

 

  با توجه به فاجعه بار بودن این تهدیدها برای دختر نوجوان و خانواده اش کارشناسان زبده پلیس فتای تهران به صورت ویژه اقدام به بررسی های تخصصی کردند و مرد 29 ساله را در اقدامی غافلگیرانه به دام انداختند. این مرد اصرار بر بی گناهی می کرد تا این‌که چاره ای جز اقرار ندید و گفت: با ابراز دوستی در اینستاگرام اعتماد این دختر نوجوان را جلب کردم و با حرف های عاطفی، موفق شدم تعدادی عکس خصوصی از او بگیرم و از او خواستم تا به خانه ام بیاید اما وقتی با مخالفت او مواجه شدم اقدام به تهدید کردم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------